Diskuze

Volné diskuse

Kam dávat peníze


Anonymni 14.12.22

Bavila jsem se teď s mými kamarádkami, se kterými se setkávám docela pravidelně na srazu zahrádkářů a ty mně říkaly, že se nedávno pustily hromadně do investice do půjček. Že už se nemohou dívat na to jak se jim znehodnocují peníze a tak si chtějí s těmi penězi hrát a množit je.


Reagovat
Anonymni 15.12.22

No, my to děláme tak, že primárně investujeme do nějakých požitků a zážitků. Nebo do bydlení. Teď jsme třeba rekonstruovali obývací pokoj a koupili si nové postele do ložnice. Ale ještě uvažujeme nad pořízením sedací soupravy z pravé kůže. Je to manželův dlouholetý sen, tak si ho nejspíš konečně splní. :-)


Reagovat
Anonymni 15.12.22

Dobrý den, co třeba vzdělávání? Nedávno jsem četla, že investice do vlastního vzdělávání jsou dlouhodobé a i když z nich neplynou dividendy, vydělají vám dost peněz. Já se teď přihlásila na obor internetového marketingu Frýdek Místek, takže se vzdělávám v něčem, co mě celý život míjelo a věřím, že mi to přinese kariérní posun. :)


Reagovat
Anonymni 19.12.22

Looking at this article, I miss the time when I didn't wear a mask. 온라인카지노 Hopefully this corona will end soon. My blog is a blog that mainly posts pictures of daily life before Corona and landscapes at that time. If you want to remember that time again, please visit us.


Reagovat
Anonymni 19.12.22

Hodně se mi v poslední době líbí lahve kvalitního alkoholu, které si lidí kupují jako investiční alkohol. Přijde mi, že je to fajn možnost toho, jak uložit peníze někam stranou, mít něco fyzického a zároveň se nic moc o nic nestarat. Jasně, není z toho zase žádná dividenda, ale co už. :-) Kdyžtak se to vypije. :-)


Reagovat
Anonymni 20.12.22

Dobrý den, samozřejmě těch možností je, jak vám tu radí lidi, fakt spousta a žádná z nich není špatná. Já osobně doporučuji investovat do podnikání, pokud podnikáte. Já si teď třeba pořídil inteligentní účetnictví, abych si nemusel hlídat prostě faktury a celé si to automatizoval. Ušetří mi to měsíčně spoustu času. Jinak bych ale asi volil nějaké konvenčnější metody. ;-)


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 토토사이트메이저


Reagovat
Anonymni 01.02.23

Myslíte si, že by mohly být třeba i zlaté šperky dobrá volba jak uložit peníze? Jde mi o to, že zlato vlastně hodně ráda nosím. Dlouho jsem si ale žádný pěkný šperk nekoupila. Nedávno jsem ale narazila na tento obchod https://www.beny.cz/…tabarvakovu/ a padl mi tam do oka jeden celkem drahý náhrdelník. Normálně bych si ho asi nekoupila, ale pokud by to člověk vzal jako takovou investici do budoucna, tak by se to mohlo vyplatit.


Reagovat
Anonymni 02.02.23

Já peníze dávám do své panské peněženky, tak nevím, kam je dáváte vy. Jako samozřejmě ty investice jsou fajn věc. Ale do alkoholu mi to přijde jako nesmysl, BiTcoin nebo krypto obecně mě neláká a akciím nerozumím, takže kam teď? :) Abych si na to sjednával finančního poradce, to mi přijde jako nesmysl.


Reagovat
Anonymni 02.02.23

Why couldn't I have the same or similar opinions as you? T^T I hope you also visit my blog and give us a good opinion. casino online


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.