Diskuze

Volné diskuse

Kam na dovolenou?


Anonymni 09.03.23

Dobrý den, zahrádkáři, léto se nám blíží a i když se všichni teď staráme o zakládání záhonů a naše budoucí výpěstky, zajímá mě, kam se letos chystáte na dovolenou. Po třech letech v České republice byhc si chtěl dát se ženou za odměnu nějaké teplo a moře. Docela mě zaujala dovolená v Portugalsku, ale co jsem tak slyšel, tak je to docela drahá sranda. Máte někdo zkušenosti? Díky. Případně dejte i tipy na místa, kam jedete vy. :)


Reagovat
Anonymni 24.03.23

Letos to bude asi nejspíš na zahradu. Začali jsme stavět dům, takže každé ráno oblékám pracovní tričko s dlouhým rukávem a jdu něco dělat. A jestli nějaká dovolená bude, tak to bude nejspíš jenom někde po Čechách. Ale ještě uvidíme. Do prázdnin je zatím dost času. :) Líbily by se mi třeba Beskydy.


Reagovat
Anonymni 28.03.23

Tyjo, my to letos asi na žádnou dovolenou moc nevidíme. Spíš si s manželem uděláme tak maximálně nějaký společný víkend a někam si zajedeme. Už dlouho se bavíme o tom, že bychom měli podniknout něco společně, ale pracovní vytížení nám to ani jednomu moc nedovoluje. Co bychom ale třeba rádi zkusili jsou erotické masáže Praha, tak třeba si uděláme alespoň výlet do Prahy. :)


Reagovat
Anonymni 11.04.23

My asi někam za teplem, pravděpodobně. Jelikož je zima teď studenější, respektive topíme méně, a to přesto, že máme doma regulátor konstantní teploty vody v radiátorech, ale tak i tak si prostě budeme chtít prohřát kosti. No, ještě uvidíme. Vždycky jsme se chtěli podívat někam do Asie, takže třeba nějaké Bali nebo něco takového. Ještě uvidíme. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.