Diskuze

Pokojové rostliny

Kamínky do květináče?


Seal 19.01.12

Dobrý den, chtěla bych na hlínu v květináčích s pokojovými květinami nasypat kamínky. Tedy jen proto, že by se mi to líbilo :) Ale pořád přemýšlím, jestli by pod tím ta hlína nějak neplesnivěla nebo se nemnožily nějaké potvory, taky nebude hned vidět, jestli nejsou kytky suché nebo přelité :think: Máte někdo zkušenost, nebo co si o tom myslíte? Díky..


Reagovat
buliznik 19.01.12

mám je skoro ve všech květináčích a nemám s tím problém,kytky zalévám jednou týdně a ty co se mi zdají zalité zkouším špejlí jako buchty v troubě-pokud se zemina přilepí-se zalitím počkám. :palec: :mavam: :kytka:


Reagovat
Re: buliznik | Seal 19.01.12

Jééé, děkuji! :) I za super tip se špějlí :palec:


Reagovat
Velvet 21.01.12

Ta zkouška špejlí je výborný nápad. :palec:


Reagovat
Anonymni 21.03.21

Ahojte, já vám nesu takovou mou menší radu… Já jsem si na těchto stránkách – https://www.svetmuziky.cz/ – nedávno pořizovala úplně novou kytaru a tu starou, která už byla úplně děravá a prakticky nefunkční jsem využila jako květináč :) Myslím si, že je to velice hezký a zajímavý nápad na to, jak ozvláštnit naši/vaši domácnost :)


Reagovat
Anonymni 21.04.21

I surely acquiring more difficulties from each surprisingly more little bit of it Vakantiewoning Limburg


Reagovat
Anonymni 21.04.21

The article posted was very informative and useful. You people are doing a great job. Keep going. Vakantiewoning


Reagovat
Anonymni 30.12.21

Mě osobně se třeba ještě fakt zalíbila výroba placek, tak jsem si z webu https://www.udelejsiplacku.cz/ začal pořizovat placky a lepit je na květináče. Můžu vám to fakt jenom doporučit, protože to vypadá nádherně a dává to zahradě úplně jiný význam. Jen se teda připravte na to, že si někdo bude klepat na čelo, co s vámi je.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.