Diskuze

Pokojové rostliny

Kamínky do květináče?


Seal 19.01.12

Dobrý den, chtěla bych na hlínu v květináčích s pokojovými květinami nasypat kamínky. Tedy jen proto, že by se mi to líbilo :) Ale pořád přemýšlím, jestli by pod tím ta hlína nějak neplesnivěla nebo se nemnožily nějaké potvory, taky nebude hned vidět, jestli nejsou kytky suché nebo přelité :think: Máte někdo zkušenost, nebo co si o tom myslíte? Díky..


Reagovat
buliznik 19.01.12

mám je skoro ve všech květináčích a nemám s tím problém,kytky zalévám jednou týdně a ty co se mi zdají zalité zkouším špejlí jako buchty v troubě-pokud se zemina přilepí-se zalitím počkám. :palec: :mavam: :kytka:


Reagovat
Re: buliznik | Seal 19.01.12

Jééé, děkuji! :) I za super tip se špějlí :palec:


Reagovat
Velvet 21.01.12

Ta zkouška špejlí je výborný nápad. :palec:


Reagovat
Anonymni 21.03.21

Ahojte, já vám nesu takovou mou menší radu… Já jsem si na těchto stránkách – https://www.svetmuziky.cz/ – nedávno pořizovala úplně novou kytaru a tu starou, která už byla úplně děravá a prakticky nefunkční jsem využila jako květináč :) Myslím si, že je to velice hezký a zajímavý nápad na to, jak ozvláštnit naši/vaši domácnost :)


Reagovat
Anonymni 21.04.21

I surely acquiring more difficulties from each surprisingly more little bit of it Vakantiewoning Limburg


Reagovat
Anonymni 21.04.21

The article posted was very informative and useful. You people are doing a great job. Keep going. Vakantiewoning


Reagovat
Anonymni 30.12.21

Mě osobně se třeba ještě fakt zalíbila výroba placek, tak jsem si z webu https://www.udelejsiplacku.cz/ začal pořizovat placky a lepit je na květináče. Můžu vám to fakt jenom doporučit, protože to vypadá nádherně a dává to zahradě úplně jiný význam. Jen se teda připravte na to, že si někdo bude klepat na čelo, co s vámi je.


Reagovat
Irenchang999 31.05.22

https://www.blogsandarticleses.com

You can make full use of the features of hypertext links, network interaction, and dynamic updates. Select and link the most valuable information, knowledge and resources on the global Internet in your „Non-stop Online Navigation“; you can also record and publish your personal work process, life story, thought history, flashing inspiration, etc. in a timely manner, Give full play to your personal unlimited expressive power; you can also meet friends with Wen, meet and gather friends for in-depth communication and communication.


Reagovat
Anonymni 19.12.23

Když budeš zalévat kytky do misky, tak ti hlína nebude plesnivět. A na ty mušky, co se v hlíně množí existuje postřik :-) . Ale jinak ty kamínky by vypadaly určitě pěkně. Já mám v květináčích u kytek akorát různou dekoraci, co mi vyráběly děti ve škole :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.