Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Kapsle pro náročné rostliny: co si o tom myslíte?


Květinová tobolka 10.04.17

Dobrý den,

Chtěli bychom Vám představit studentský projekt, který je zaměřen na pěstování náročných rostlin doma.

Jedná se skleněnou designovou kupoli s podstavcem, ve kterém je zabudované zařízení, pro udržování a regulaci optimální teploty, automatického zalévání, cirkulaci vzduchu a podobně. S péčí o rostlinu je kapsle zároven ozdobný prvek v interiéru.

Pořád jsme ve fázy vývoje výrobku a tedy Vám nemůžeme představit hotový prototyp, nicméně velice bychom ocenily pokud byste nám pomohli zformovat směr kterým se při vývoji ubírat.

Požádali bychom Vás tedy touto cestou o vyplnění krátkého dotazníku. Zde: https://goo.gl/…DMlFTi9WzVW2

Mockrát Vám děkujeme a přejeme mnoho pěstitelských úspěchů.

Tým studentů (Květinová tobolka)


Reagovat
Anonymni 26.07.22

Podle mě těch kapslí s hnojivem a různými látkami dnes funguje tolik, že je to poměrně plný obor. Ono ostatně zahradní technika a vychytávky je hodně konkurenční a navíc nepočítejte s tím, že dosáhnete na nějak extra vysoké marže. Inspirujte se třeba zahradním vybavením a pomůckami na zahradu, které prodávají v https://www.e-texim.cz/. Tam najdete hodně zajímavé věci. ;-) Ale dotazník jsem vám samozřejmě vyplnil. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.