Diskuze

Volné diskuse

Kde sehnat montérky do dílny?


Anonymni 24.01.23

Nemáte tip kde by se daly sehnat montérky, které něco vydrží a nerozpadnou se po pár vypráních? Bohužel už jsem takto vyzkoušel dvoje a zkušenost teda nic moc. Hodně chvály jsem slyšel na pracovní oblečení od https://www.ardon.cz/…erkove-odevy Prý je to opravdu kvalita. Máte někdo nějakou osobní zkušenost? Díky moc. :)


Reagovat
Anonymni 26.01.23

Dobrý den, já jsem je kupoval na velkoobchod oblečení. Mají tam poměrně levné věci, které nosím do dílny. I pracovní trička, rukavice a celkově. Navíc se to příjemně nosí, je to z kvalitních materiálů… Ostatně je to oblečení dělané na potisk, takže má i vyšší gramáž. Prostě to na sobě hned neroztrhám jako tričko od vietnamců. :)


Reagovat
Anonymni 08.02.23

wordle is an interesting world game that will put your vocabulary to the test. Try to guess a five-letter word within six attempts to win the game. Let's try it.


Reagovat
Anonymni 28.02.23

Spíš by se mi teď hodily nějaké monterky nebo pracovní kalhoty na ven. Když jsem dělal o víkendu dřevěný plot, tak jsem u toho docela promrzl a teda žádná sláva to nebyla. A to bych chtěl jen podotknout, že o víkendu bylo docela teplo. :) Alespoň teda u nás na Plzeňsku. :)


Reagovat
Anonymni 27.03.23

Pokud se už nutně musíte orientovat přes internetové obchody a ne přes nějakého lokálního prodejce (Cerva je dneska už prakticky všude), tak doporučuji mrknout na Slevovykupon.net, kde sdružují různé internetové obchody, které nabízejí různé slevové kódy a slevy. :) Když už nic jiného, tak to seženete alespoň levně. Nicméně já bych si asi vybral někde osobně.


Reagovat
Anonymni 15.05.23

Já si kupuju montérky, pracovní boty a rukavice z https://www.uvex-safety.cz/cs/ a jsem s nimi spokojený :-) . Vždycky si objednám dva páry, ať mám na výměnu, když je manželka vypere a vydrží mi zhruba na rok. Skoro nic jiného než montérky nenosím, tak potřebuju takové které fakt vydrží :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.