Diskuze

Zemina, substráty, půda

Kde sehnat písek?


Jaa 23.04.06

Ahojky:O) Nevíte náhodou některá, kde sehnat písek pro dítko do pískoviště? Stačí úplně obyč písek, jen aby ho prodávali i v menším množství, než je celý náklaďák :D Jedna naše květňátkovská mamina mi dala tip na Obi, kde prý prodávají speciální písek do dětských pískovišť – nevíte náhodou, kolik stojí a další podrobnosti? Za případné rady a tipy předem díky moc:O) Papa, Jaa


Reagovat
KatkaN 23.04.06

Ahojda,

my kupovali písek normálně ve stavebninách :lol: . O OBI jsem to slyšela taky, ale prý to bylo pekelně drahý a navím máme nejbližší OBI 40km daleko :roll: . Tak jsme to vyřešili ke všeobecné spokojenosti ve stavebninách. Máme krásný bílý písek bez kamínků jako na pláži. :wink:

Katka


Reagovat
Jaa 24.04.06

Katko, díky moc:O) A posouvám. Jaa


Reagovat
ET 24.04.06

zrovna v sobotu jsme byli pro písek ve stavebninách, pozor na pískoviště musí být jiný než na stavbu-zkuste si tam z něj udělat bábovičku..

jeli jsme s vlekem, platili cca stovku


Reagovat
Ashley 24.04.06

Taky máme ten hjemný, na bábovičky super a fakt je to jak pláž :lol:


Reagovat
Anny 24.04.06

My jsme teď kupovali speciální písek do dětských pískovišť v Hornbachu. Stál 67,– Kč a jeho 20 litru, což je docela dost na malý pískoviště.


Reagovat
Jaa 24.04.06

Holky, děkuju moc za rady a tipy, ještě, že vás mám:O) Papa, Jaa


Reagovat
Leea 24.04.06

Kolik je toho písku asi třeba? Poradte jaké rozměry domácího pískoviště máte? Díky


Reagovat
ET 24.04.06

já koupila pískoviště v Tescu, cca 110×110, písku byla skoro plná kára za auto, taková menší, cca 1/6tuny(usuzuji z toho, že tuna stála 600Kč a my platili 100Kč…)


Reagovat
Abaja 24.04.06

Ahoj, my máme 2.5×2.5, udělal ho truhlář, stálo to 3000. Má vyšší okraje, aby se tam dalo pohodlně sedět. Jinak ten pravý písek je říční-super bábovky. Abaja


Reagovat
sud 07.07.10

Měla jsem pro vnučku krásný písek na hraní,pěkně jemný,prostě krása.A znáte to děti vyhazují ven a musela jsem koupit nový,proto jsem prchala do Baumaxu a když jsem písek dala do pískoviště,přišlo rozčarování-takový černý hrubý a drahý-určitě jděte nakupovat někam do stavebnin levněji a stejnou kvalitu,možná i lepší.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.