Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Kdy a jjak se stříhají růže


Ulíček 29.10.11

Dobrý den, prosím o radu. Kdy a jak se stříhají růže. Máme jeden keř běžných růží a jeden pnoucích. Bohužel oba vypadají stejně a asi je třeba je ostřihat a tím omladit 8-o Děkuji


Reagovat
muškatek 30.10.11

Keřové růže zkraťte o jednu třetinu a na jaře na tři až čtyři očka.A teď je přihrňte hlínou.Pnoucí růže se nestříhají a až na jaře se nechávají 4–5 prutů.


Reagovat
60 30.10.11

Muškátku,já jsem v říjnu měnila vistárii s pnoucí růží a tak se tě chci zeptat,jestli to nevadí,že jsem tu pnouc.růži ostříhala,protože byla hodně velká a nepřenesla bych ji,tak snad na jaře obrazí,co myslíš? :think: :think: posílám obrázek


Reagovat
muškatek 30.10.11

Liduš nevím kde se příspěvek ztratil?Napsala jsem:Určitě růže obrazí,ale připrav se že květů bude málo ona kvete na vršcích,ale napřesrok určitě pokvete.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.