Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Kdy pustit vodu na zahradu?


Pudloslava 05.04.10

Máte už po zimě puštěnou vodu? Mám zaseto, potřebuji zalejt a jako obvykle, už zase nemám ke konvici kropáček !!!!!! Už je to asi čtvrtá konev bez kropáčku u nás doma !!!!

No, potřebuji, aby mi manžel pustil vodu do hadice ale, on se ještě bojí mrazu.


Reagovat
Re: Pudloslava | petulele82 21.03.14

Obnovuji diskuzi. Mate uz pustenou vodu? Chteli jsme ji pustit ale ma ze stredy na ctrvtek jeste mrznout. Jak jste na tom vy? Jsme z Olomouce. Diky za odpoved. :)


Reagovat
Gabinka1 05.04.10

v týdnu to majitel napojil a pustili to


Reagovat
PetraJ 05.04.10

Máme puštěno už asi dva týdny.


Reagovat
mikitaa 05.04.10

taky mam pusteno cca dva tydny


Reagovat
zulok 05.04.10

aj my uz mame pustene vyse tyzdna..


Reagovat
Pudloslava 05.04.10

tak super, diky za info


Reagovat
Anonymní 05.04.10

My máme od včerejška, taky jsme potřebovali zalít a kdo se má tahat s konví.


Reagovat
Lasička498 25.04.14

Manžel nechal na zahradě udělat zavlažovací systém a já jsem úplně nadšená, ušetří mi to mnoho času a práce, všem, kdo si to můžete dovolit doporučuji. Dělal nám to Baobab, kdyby měl někdo zájem o kontakt.


Reagovat
Anonymni 20.08.18

My pouštíme vodu na zahradu relativně brzo, ideálně v období, ve kterém už by se dalo koupat v našem bazénu od https://www.albixon.cz/ , který napouštíme právě touto vodou ;-)


Reagovat
Anonymni 30.03.22

My vodu do zahrady pouštíme, až když víme, že nepřijdou mrazy. Jednou se nám povedlo vodu pustit moc brzo a skončilo to popraskaným potrubím. Teď navíc máme poměrně drahý zavlažovací systém, takže si na to už dáváme pozor. Jinak doporučuji se raději kouknout na několik předpovědí počasí a až pak se do toho pustit.


Reagovat
Anonymni 12.12.22

Voda nám také zatékala a pak v zimě zamrzala, není to nic příjemného shánět instalatéra na začátku roku, to vám teda povím. Všichni mají voraz. Manžel ale díky kamarádům nakupoval v české krypto směnárně před mnoha lety kryptoměny a tak jsme měli dostatek financí na přeplacení trhu.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 27.07.23

Tak těm kamarádům bych na manželově místě moc neděkoval. Citovaná směnárna Mycoiner je totiž jedna z nejdražších v česku, účtují si poplatek až 10% z celkové ceny transakce – viz recenze zde https://investplus.cz/…ze/mycoiner/ . Tímto jste se připravili o nemálo peněz …


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.