Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Kola na traktor


Anonymni 30.05.22

Zdravím všechny zahradníky a zemědělce. Chtěl jsem se zeptat, kde kupujete kola na traktor za nějakou rozumnou cenu? Přemýšlím, že bych asi nemusel mít nutně nové. Je to jen takové drobné pole hned za domem a není to na denní provoz. Takže by klidně stačil pneumatiky bazar, kde bych to koupil výhodněji. Máte někdo zkušenost? Díky za tipy! :) Honza


Reagovat
Anonymni 31.05.22

No, záleží jaký traktor máte na mysli? Myslíte takový ten malý zahradní nebo nějaký velký Zetor nebo lakatoš? Co vím, tak různé traktorové náhradní díly mají třeba tady https://www.kardanka.cz/…hradni-dily/ Pár věcí už jsem tam kupoval. Jestli tam mají ale kola to netuším. Myslím si ale, že v tom bazaru určitě nebudete mít problém sehnat. Bazarových kol bych se určitě nebál.


Reagovat
Anonymni 04.06.22

I feel like I've discovered a sea of information. I can see so many treasures. I feel like I'm here for a really good treasure hunt토토사이트추천


Reagovat
Anonymni 25.08.22

Dobrý den, sehnal jsem nakonec nebo ne? Já s tím teď bojuji také a to nemám ani traktor. Pořídil jsem si kultivátor na záhonky, ale než ho zprovozním, tak bych potřeboval vyměnit nápravu a kola. Samozřejmě náprava nebyl takový problém, ale sehnat k tomu náhradní kolečka, tak to je docela oříšek.


Reagovat
Anonymni 20.10.22

Já myslím, že to seženete naprosto v klidu, ne? Ale třeba vůně do auta, respektive vůně do traktoru, aby to přebylo třeba nepříjemný pach močoviny nebo postřiku, tak to je fakt kumšt. Já jsem nakonec našel hodně silné vůně tady, ale věřím, že se něco najde i jinde. Jen to chce fakt mít čas a zkoušet, zkoušet, zkoušet.


Reagovat
Anonymni 07.02.24

Jako tohle fakt nevím, protože by mě to taky zajímalo. Jako možností kde koupit je fakt docela dost. Na druhou stranu ale třeba tu kvalitu hledáte fakt těžko. Nedávno jsem sháněl nějaké součástky na motory Perkins a jako taky mi přišlo, že se to fakt shání hodně blbě. Nakonec jsem našel jeden takový menší internetový obchod, který pro mě zafungoval naprosto dokonale.


Reagovat
garryy 16.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 16.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.