Diskuze

Bylinky a koření

Kombinace bylinek venku


Giovannah 03.03.16

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké bylinky je nejlépe spolu kombinovat, pokud je chci nejen užitkově ale zároveň okrasně. Loni jsem si zasadila do proutěného koše asi 10 druhů a mimo jiné i šalvěj a jetel, a tyto dvě mi vše ostatní vytlačily (heřmánek, vlčí mák..) :nevim: :,(.


Reagovat
pucek 04.03.16

No to je dost, 10 rostlin. Hlavně jde o to, že některé bylinky rostou jako koberečky, třeba tymián, mateřídouška a třeba máta, meduňka i šalvěj se hodně rozrostou do velkých trsů takže utlačí ty drobnější. Někde na netu se určit najde popis, jak bylinky vyrostou-zkus Kotvičníková farma, tam jich mají hodně :kytka:


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.