Diskuze

Komposty a mulče

Kompost - slupky z buráků


adajida 31.01.14

Dobrý den, měla bych dotaz. Je možné dávat slupky z burských oříšků do kompostu? Někdy v roce 2011 jsem je tam dávala a jsou tam stále. Dva roky už je do kompostu nedávám. Vůbec se nerozloží. Ale zase možná tu půdu nakypří. Nevím. Může mi někdo poradit. Díky. Hana


Reagovat
keramo 31.01.14

Dobrý večer paní Hano.
Potěšilo mě že se slupky nerozloží. Nemám s nimi žádné zkušenosti
ale nechal jsem si je na zkypření půdy u problémových mučenek. Jsem rád, že je mohu použít. Moc děkuji…keramo.


Reagovat
Re: keramo | adajida 01.02.14

Děkuji za ohlas. Asi je tam budu tedy taky dávat(na to zkypření), ale už ne v takovém množství. Já jsem totiž buráková.


Reagovat
Anonymni 17.09.21

Zdravím, mám takový dotaz. Chtěla bych se k planetě zachovat správně a moc ji netrápit a nevím si rady s kompostem a kompostováním. Bydlím v bytě a hledám nějaké ty alternativní cesty jak vlastně na kompostéry https://www.testino.cz/kompostery . Jestli si mám kompost koupit, nebo třeba z něčeho sestavit sama a koupit si žížaly nebo co vlastně s tím.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.