Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Kompresor


Anonymni 17.09.21

Dobrý den, chci se zeptat, jak máte řešený rozvod vzduchu po zahradě? Rád bych využíval pneumatické nářadí a měl možnost připojení kompresoru. Máte to někdo udělané, nebo je to nesmysl? Mám možnost levného pneumatického nářadí do dílny, kterou budu ale mít v zahradním domku, tak mi to přijde jako logické řešení.


Reagovat
Anonymni 19.09.21

Díky za dotaz. :) My jsme to taky takhle řešili, je to poměrně schůdná cesta, pokud je možnost pneumatického nářadí. :) Jinak je to asi zbytečné a zbytečně nákladné. Jediné co, tak je opruz vedení vzduchotechniky venkem. Já na tom zničil dvoje pracovní boty. Ale jinak jsem s tím poměrně spokojený. :) Co jste mimochodem vybral za kompresor? :)


Reagovat
Anonymni 23.09.21

Ahoj, my jsme si postavili kompostér normálně ze zbytků stavebnin co nám doma zbyl po zednících. Jsem za to ráda, protože to krásně drží. Neprosakuje a opravdu se tam něco děje. Než když je to celé ze dřeva. To pak hnije i to dřevo a není to nic moc. S tím mám už nějakou tu zkušenost.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.