Diskuze

Volné diskuse

Konec podnájemní smlouvy


Anonymni 21.02.24

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nepronajímáte kus zahrady nebo třeba celý pozemek někomu, kdo ho má na podnikatelské účely (má tam malou dílnu, skladuje materiál atd.). Jako podnájemní smlouva je napsaná standardně, ale když jsem nájemníkovi říkal, že budu potřeba ukončit k 31. 12. 2024, tak mě vysmál, že ho nemůžu vyhodit s podnikáním. Jak to tedy je? Víte?


Reagovat
samkumar10090 21.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.