Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Konifery a thuje


Anduli 10.10.10

Holky, mám možná blbý dotaz,ale jsem zahradník amatér.. :oops: :-) Jsou konifery a thuje to samé, nebo je to něco jiného..? Protože to vypadá hodně podobně, tak nevím, jestli jsou to jen dva názvy pro jedno a totéž, nebo jsou to dva různé jehličnany. :think: Právě uvažujeme, co vysadit podél plotu.. :think:


Reagovat
jahulka 14.10.10

Tak já myslím, že konifery je souhrnný název pro zakrslé jehličnany a thuje je jedním z koniferů, jinak se jí také říká zerav. :think:


Reagovat
Anonymni 15.06.22

This is verified legit source of my research. I`ve come here kindly just to find a way to boost my knowledge and give me such a credit. You know, when I started blogging, the only thing that came to my mind was how will I be like you guys. I kept digging and continued what I've found and I saw the word Backlinks. It should be helpful, and vice versa, and it should be relevant and meaningful to yours. Do you have any suggestions? Might want look on ours: 온라인슬롯


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.