Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Koupě nářadí


Mirek Zlesa 14.11.14

Dobrý den, rozhoduji se kde koupit nářadí na zahradu. Zatím co jsem kopoval nářadí na auto a do bytu jsem bral odtud http://www.yato.cz/…arske-naradi, ale nevím, zdali i zahradní nářadí mám vzít odtud. Nemáte někdo zkušenosti?


Reagovat
TereziaB 02.07.15

My jsme vždycky byli spokojeni tady http://www.peddy.cz/…dni-technika mají tam na zahradu všechno na co si vzpomenete a hlavně i výběr ze značek. U nás vede Bosch :potlesk:


Reagovat
Honzik8 01.11.16

Ahoj, u nás taky vede Bosch, takže na tom asi něco bude. :-) Jejich produkty jsou opravdu výhodné, v poměru cena / kvalita. Rádi nakupujeme z Jadalu, protože lepší ceny jsme zatím nikde neviděli

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
JanBrzek 06.12.16

Ja sem si vetsinu naradi poridil zde – http://www.naradi-vesely.cz/ . Vyhoda je, ze je to i pujcovna, takze kdyz neco potrebuju jednorazove, tak si jen pujcim. A dobre, ze je to porad jeden obchod.


Reagovat
Anonymni 10.06.18

Nedávno mi odešla moje vrtačka, takže jsem se začal porozhlížet po nové, na základě recenze z https://www.arecenze.cz/aku-vrtacky/ jsem se nakonec rozhodl pro aku vrtačku značky Bosch.


Reagovat
Anonymni 13.07.18

Váhám mezi Boschem a Makitou https://www.covybrat.cz/…aku-vrtacky/ , vrtací kladivo mám od Makity, ale u malé vrtačky se mi víc pozdává Bosch


Reagovat
Anonymni 06.12.18

Já bych si rozhodně koupil aku vrtačku s Li-Ion baterií. Mám zkušenosti s vrtačkou Einhell, ale vrtačka značky Makita vypadá taky dobře. Záleží kolik je do toho člověk ochoten investovat a záleží taky na účelu použití. Pokud chcete jen na hobby, tak stačí i levnější modely. Doporučuji se řídit podle tohoto návodu: https://www.testino.cz/aku-vrtacky


Reagovat
Anonymni 13.12.18

Také řeším hlavně kvalitu, proto taky kupuji vybavení z http://www.techni-eshop.cz/ , které je určeno spíše profíkům. Musím však, říct že se to vyplácí,protože takové nářadí pak vydrží mnohem déle, než takové co koupíte někde v supermarketu. Tím pádem mi takové jednání příjde také ekologické.


Reagovat
Anonymni 14.12.18

Záleží, jaké nářadí si chcete kupovat a podle toho volte i odkud. Já jsem si třeba nedávno potřeboval koupit nový pístový kompresor. Na dofukování pneumatik u auta a k různému vzduchovému nářadí. Nejlepší jsem našel zde: https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/…a29-1-5-27cm a jsem s ním spokojený.


Reagovat
Anonymni 01.02.19

Osobě nekupuji nic nad 2 tisíce. Jakmile nářadí odejde, vyhodím je a koupím zase nový bez slz. Osobě doporučuju příklepovku Makita HP1630K. Koupil jsem do firmy už několikátou a fakt je to držák. Fachmani fachčijou :) Tady píšou o tichém chodu a s tím souhlasím. Až na ten nepořádek kolem https://www.chytryvyber.cz/…ove-vrtacky/


Reagovat
Anonymni 06.11.19

Velký výběr mají i tady, kde jsou kromě klasických aku vrtaček i malé šroubováky, což je super na skříňky a nábytek z Ikea :) https://www.testado.cz/…-sroubovaky/


Reagovat
Anonymni 18.11.19

Taky jsem si na jaře objednával z https://www.naradinazahradu.cz/ nářadí pro zahradu. Potřeboval jsem hlavně novou sekačku a kultivátor, což jsem tam našel za skvělé ceny. Příští rok plánuji výměnu motorové pily, takže budu určitě opět objednávat tam.


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.