Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Koupě robotické sekačky


Anonymni 24.11.22

Dobrý den, je tu někdo, kdo má zkušenost s robotickou sekačkou? Zajímalo by mě, jaký terén zvládne a kolik poseká metrů čtverečných na jedno nabití. V obchodech je velké množství značek, co nabízejí robotické sekačky, a tak bych potřeboval poradit. Nerad bych si koupil špatný produkt na moji zahradu. Předem děkuji za odpověď.


Reagovat
Anonymni 26.02.23

Na robota se vykašlete. Myslím to vážně. Pokud máte zahradu velkou, tak si raději kupte traktůrek, se kterým to posekáte výrazně lépe. Jednou za čas uděláte seřízení sbíhavosti a celkově nějakou údržbu a budete z obliga. Navíc to ovládání traktůrků je dneska fakt maximálně snadné, takže to zvládne i vaše žena.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.