Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Koupě robotické sekačky


Anonymni 24.11.22

Dobrý den, je tu někdo, kdo má zkušenost s robotickou sekačkou? Zajímalo by mě, jaký terén zvládne a kolik poseká metrů čtverečných na jedno nabití. V obchodech je velké množství značek, co nabízejí robotické sekačky, a tak bych potřeboval poradit. Nerad bych si koupil špatný produkt na moji zahradu. Předem děkuji za odpověď.


Reagovat
Anonymni 26.02.23

Na robota se vykašlete. Myslím to vážně. Pokud máte zahradu velkou, tak si raději kupte traktůrek, se kterým to posekáte výrazně lépe. Jednou za čas uděláte seřízení sbíhavosti a celkově nějakou údržbu a budete z obliga. Navíc to ovládání traktůrků je dneska fakt maximálně snadné, takže to zvládne i vaše žena.


Reagovat
Anonymni 12.05.23

Dobrý den, a budete kupovat novou za starou nebo prostě jenom novou? Kdybyste kupovali novou za starou, tak ještě než navštívíte výkup kovů Plzeň a odvezete ji do starého železa, tak bychom se mohli domluvit a já bych si ji vzal a posléze i zlikvidoval věci, co se mi nehodí. Jsem takový sběratel, takže by se mi z toho určitě dost věcí hodilo. :)


Reagovat
Anonymni 10.01.24

Jako fakt nedoporučuji a raději si kupte traktůrek, když vás nebaví sekat. Jako je to jednoduché, ale posekáte si to podle sebe. Teda pokud za tu elektrickou sekačku nechcete dát dvě výplaty. Protože v cenově dostupné hladině fakt nic neseženete. A jako traktůrky jsou fakt v pohodě a věci jako renovace ALU kol se vám tak nějak obecně vždycky vyhne.


Reagovat
Re: Anonymni | samkumar10090 22.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.