Diskuze

Volné diskuse

Koupě šicího stroje?


Anonymni 30.04.21

Nemůžete mi doporučit nějaký kvalitní šicí stroj? Našla jsem zajímavé jednoduché návody na https://jaksit.cz/ , tak bych se do šití ráda postupně dostala.


Reagovat
Anonymni 11.05.21

Manželce jsem ho koupil v Lidlu a je z něj nadšená, člověk by nečkal, že bude tak fungovat když je z Lidlu kam normálně chodím pro jídlo :D


Reagovat
Anonymni 27.05.21

Teda já mám trochu jinou zkušenost. Jako krejčová mám doma takovou „melouchovou“ dílnu. Samozřejmě proto to píšu jako anonym. Jenže jsem si udělala takový blbý zvyk, že jsem u práce začala kouřit a to se podepisovalo na výsledku. Nakonec jsem objevila Pax 3 https://www.va-pax.cz/…orizery/pax3 vaporizér, který jako snad jediný z těch „kouřítek“ nepáchne a nezůstává v oblečení. Kdo můžete, tak ho zkuste! :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.