Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Koupě traktoru


Anonymni 15.09.22

Dobrý den, myslíte, že se v dnešní době vyplatí koupě fungl nového traktoru do soukromého hospodářství? Jako mám toho poměrně dost, jsem OSVČ – farmář. Ale všichni v mém okolí kupují jen ojetiny, protože je to levnější. Ale naskytla se mi výhodná nabídka, kdy by mi část zafinancovala půjčka na auto, tak si říkám, že bych si pořídil zbrusu nový stroj.


Reagovat
Anonymni 15.09.22

Zdravím, máte docela zajímavý dotaz. Já osobně jsem v tomhle ohledu zastánce toho, že je vždy lepší pořídit novou věc. Třeba teď jsem si pořizoval nový šroubový kompresor, abych měl prostě doma kvalitu. Takže vám doporučuji, pokud máte dobrou příležitost, abyste si traktor koupil nový. ;-) Alespoň se vyhnete poruchám, závadám a budete mít v hospodářství fakt kvalitního dělníka. ;-)


Reagovat
Anonymni 29.09.22

Před dvěma lety jsem si splnil svůj dlouholetý sen a koupil jsem si nový zahradní traktor. Vlastníme velikou zahradu, na které jsme si udělali malé políčko, kde pěstujeme vlastní zeleninu a samozřejmě brambory. S traktorem jsem spokojený a na jaře dělám traktoru generálku a nakupuji náhradní díly na zahradní techniku, aby vše spolehlivě fungovalo po celou sezónu.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 01.02.23

Jo, tak na takovou generálku se teď také chystám, jen teda v mém případě se bude jednat o můj pickup. Upřímně mám trochu strach kolik mě to bude stát. Před pár dny jsem například kontroloval kola a pravé zadní si asi bude už žádat výměnu. To asi nebude úplně levné.


Reagovat
Anonymni 26.11.22

sPokud jste OSVČ, tak se vám jistě vyplatí koupit nový traktor. My s manželem máme okolo domu větší zahradu, a koupili jsme si zahradní traktůrek na ulehčení práce. Letos jsme si pořídili domek, kam se bude parkovat zahradní technika, jelikož staré kůlně již dosloužila střecha a oprava by byla zbytečná.


Reagovat
Anonymni 15.02.23

Mít vlastní zahradní traktůrek byl dlouhé roky velký sen a v loni se mi ho konečně podařilo zrealizovat! Několik týdnů jsem prohlížel inzeráty na serveru https://www.biginzerce.cz/ a po odborné pomoci kamaráda zahradníka jsem vybral to nejlepší možné řešení. Poměr cena / výkon neuvěřitelný a mám tak na chalupě skvělého pomocníka.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.