Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Koupě traktoru


Anonymni 15.09.22

Dobrý den, myslíte, že se v dnešní době vyplatí koupě fungl nového traktoru do soukromého hospodářství? Jako mám toho poměrně dost, jsem OSVČ – farmář. Ale všichni v mém okolí kupují jen ojetiny, protože je to levnější. Ale naskytla se mi výhodná nabídka, kdy by mi část zafinancovala půjčka na auto, tak si říkám, že bych si pořídil zbrusu nový stroj.


Reagovat
Anonymni 15.09.22

Zdravím, máte docela zajímavý dotaz. Já osobně jsem v tomhle ohledu zastánce toho, že je vždy lepší pořídit novou věc. Třeba teď jsem si pořizoval nový šroubový kompresor, abych měl prostě doma kvalitu. Takže vám doporučuji, pokud máte dobrou příležitost, abyste si traktor koupil nový. ;-) Alespoň se vyhnete poruchám, závadám a budete mít v hospodářství fakt kvalitního dělníka. ;-)


Reagovat
Anonymni 29.09.22

Před dvěma lety jsem si splnil svůj dlouholetý sen a koupil jsem si nový zahradní traktor. Vlastníme velikou zahradu, na které jsme si udělali malé políčko, kde pěstujeme vlastní zeleninu a samozřejmě brambory. S traktorem jsem spokojený a na jaře dělám traktoru generálku a nakupuji náhradní díly na zahradní techniku, aby vše spolehlivě fungovalo po celou sezónu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.