Diskuze

Kaktusy a sukulenty

Koupené sukulenty


Lubša 15.03.17

Koupil jsem si sukulenty (viz foto). Prodejce mi ale nebyl schopen říct jejich přesný název, natož poradit s jejich pěstováním. Můžete mi poradit? Dík.


Reagovat
zluta-pomnenka 21.03.17

Ahoj :mavam: Názvy ti teď z hlavy neřřeknu ale podivej se sem do lexikonu sukulentu: **** Určitě tam svoje rostlinky najdes :kytka: Nevím jakou máš skušenost s pěstováním sukulentů a jestli jsi koupil sukulenty v nějakém supermarketu nebo v květinářství. V supermarketech se o ně špatně starají tak je hlavne chvilku nezalívej. Počkej třeba do víkendu a pak je jenom lehce namoč ale ne listy – já zalévám úzkou trubičkou aby se co nejméně vody dostalo na ty listy. Stači úzka odměrka nebo tak něco. Ten prostřední jsem měla doma koupila jsem ho v supermarketu a do týdne mi umřel protože ho tam přelili. Ty dva zbývající by měly být odolnější.

[male]edit admin – odstraněn odkaz[/male]


Reagovat
Anonymni 18.10.21

Drift Hunters is now available on our website. Enjoy!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.