Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Kovová dekorace


Michaela2nov 08.12.15

Dobrý den, já mám strašně ráda veškeré kovové doplňky na zahradu. Například kované truhlíky, různé koule, lampy, atd. Překvapuje mě jak málo zmínek o těchto věcech na internetu nacházím a najít takové dekorace není snadné. Poradíte někdo kde něco takového sehnat? Teď třeba sháním nějaké kovové mříže po kterých by se pnuly rostliny, třeba do oblouku přes pěšinu nebo i jen tak rovné. Naposledy jsem si udělala radost kovovými špicemi na plot, i taková drobnost zahradu dost zkrášlí, ale ne každému se to může líbit. Pokud někdo sdílíte podobnou zálibu v těchto věcech a víte kde sehnat, prosím poraďte, já sama toho nemůžu moc najít. Děkuji

Editace adminem 11.12.2015 – odstranění odkazu


Reagovat
Re: Michaela2nov | Lill2you 20.04.16

Ahoj, tvoje nadšení sdílím, mám také ráda ručně vyráběné doplňky a dekorace ze železa nebo dřeva. Párkrát jsem nakupovala v tomto obchodě , zkus mrknout třeba se ti bude něco líbit.


Reagovat
Re: Michaela2nov | Tonka18 30.09.16

Já vždycky na něco zajímavého narazím na slevys, když už si k tomu sednu u kávy, tak se do toho zaseknu a skoro vždycky něco objednám. Mou zahradní výzdobu jsem taky koupila tam, tak by mohlo stačit zapátrat, stránky jsou solidní, určitě doporučuji. :)

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Re: Michaela2nov | Robin Hudeček 18.10.16

To se divím, že nic nemůžete najít, já mám pocit že různých dekorací je plný internet :). Co je opravdu pěkná dekorace kterou mohu doporučit, jsou sluneční hodiny . Jsou z kovaného materiálu a se zahradním nábytkem se parádně doplňují. Případně se dá sehnat alternativa v podobě teploměru, případně kombinace. dle mého velmi vkusný doplněk na zahradu…


Reagovat
Re: Robin Hudeček | Lizkadf 27.10.16

Při hledání zahradních dekorací používám i různé porovnávače nebo prochází obrázky a vybírám jen podle obrázků a pak se prokliknu a porovnávám ceny. Naposledy jsem koupila na chatu litinový zvonek . Skvěle se hodí k zahradnímu nábytku, tak jsem spokojená:)


Reagovat
Miny1972 27.03.16

Taky mam ráda všemožný dekorace na zahradu :) Jestli mohu doporučit, tak třeba právě ty kovové oblouky mají na http://www.kokiskashop.cz/…ekorace-C97/ :)


Reagovat
Kuklana 19.06.17

Ahoj, vyzkoušej se podívat do bauMaxu, minule jsem tam viděla pěkné kovové ozdoby do zahrady :)
https://www.letakomat.cz/…ialni-letak/#… leták


Reagovat
Anonymni 30.11.20

Podobnou kovovou dekoraci jsme si před nedávnem objednávali z https://www.prima-obchod.cz/…kty/dekorace
a opravdu se nám zalíbila. Předtím jsme měli celkem nudný interiér, ale toto jej oživilo.


Reagovat
Anonymni 21.04.21

ja jsem vybrala skvelou kovovou dekoraci na eshopu SIKO http://www.slevokurzy.cz/sleva/siko-cz/ maji tam slusny sortiment za super ceny


Reagovat
Anonymni 30.10.21

Děkuji za zajímavé tipy a rady. Naší chatu se snažíme zkrášlit už pěknou dobu. Vždycky nás ale napadne něco nového, co by jsme mohli koupit. Díky tomu jsme se dostali do nekonečné smyčky. Naposledy nás napadlo, že bychom si na zeď mohli přidělat plašiče ptáků, protože chceme mít ptačí společnost. Co si o tom myslíte vy?


Reagovat
Anonymni 30.09.22

Z kovu jsou samozřejmě moc hezké věci, ale mně se třeba v domácnosti mnohem více líbí dřevo. Také máme známé, kteří jsou na kovových věcech doslova závislí nebo možná lépe řečeno posledlí, ale sto lidí sto chutí. Nedovedu si třeba představit mít dětské zábrany z kovu..


Reagovat
Anonymni 16.12.23

Mně se třeba kov zase moc nelíbí :-D . Nebo ne že by mi úplně vadil, ale nedokážu si představit, že bychom ho měli všude. Přišlo by mi to takové studené. Já mám ráda různé sošky , ale i plastové, barevné dekorace. Prostě chci mít na zahradě od všeho něco :-) .


Reagovat
samkumar10090 26.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 27.02.24

Do kovové dekorace bychom už v dnešní době nešli, přijde mi to jako přežitek. Naopak takové dřevěné dekorace jsou teď dost trendy. Ten kdo na to naskočí tak určitě nebude litovat, to mi teda věřte. A jak to máte vy, co se vlastně líbí vám?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.