Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Kovová dekorace

Michaela2nov 08.12.15
Dobrý den, já mám strašně ráda veškeré kovové doplňky na zahradu. Například kované truhlíky, různé koule, lampy, atd. Překvapuje mě jak málo zmínek o těchto věcech na internetu nacházím a najít takové dekorace není snadné. Poradíte někdo kde něco takového sehnat? Teď třeba sháním nějaké kovové mříže po kterých by se pnuly rostliny, třeba do oblouku přes pěšinu nebo i jen tak rovné. Naposledy jsem si udělala radost kovovými špicemi na plot, i taková drobnost zahradu dost zkrášlí, ale ne každému se to může líbit. Pokud někdo sdílíte podobnou zálibu v těchto věcech a víte kde sehnat, prosím poraďte, já sama toho nemůžu moc najít. Děkuji

*Editace adminem 11.12.2015 - odstranění odkazu*
Reagovat
Re: Michaela2nov | Lill2you 20.04.16
Ahoj, tvoje nadšení sdílím, mám také ráda ručně vyráběné doplňky a dekorace ze železa nebo dřeva. Párkrát jsem nakupovala v tomto "obchodě": www.kovian.cz , zkus mrknout třeba se ti bude něco líbit.
Reagovat
Re: Michaela2nov | Tonka18 30.09.16
Já vždycky na něco zajímavého narazím na slevys, když už si k tomu sednu u kávy, tak se do toho zaseknu a skoro vždycky něco objednám. Mou zahradní výzdobu jsem taky koupila tam, tak by mohlo stačit zapátrat, stránky jsou solidní, určitě doporučuji.

[male]Edit admin - odkaz[/male]
Reagovat
Re: Michaela2nov | Robin Hudeček 18.10.16
To se divím, že nic nemůžete najít, já mám pocit že různých dekorací je plný internet . Co je opravdu pěkná dekorace kterou mohu doporučit, jsou "sluneční hodiny": www.kovian.cz . Jsou z kovaného materiálu a se zahradním nábytkem se parádně doplňují. Případně se dá sehnat alternativa v podobě teploměru, případně kombinace. dle mého velmi vkusný doplněk na zahradu...
Reagovat
Re: Robin Hudeček | Lizkadf 27.10.16
Při hledání zahradních dekorací používám i různé porovnávače nebo prochází obrázky a vybírám jen podle obrázků a pak se prokliknu a porovnávám ceny. Naposledy jsem koupila na chatu "litinový zvonek": www.velkykosik.cz . Skvěle se hodí k zahradnímu nábytku, tak jsem spokojená
Reagovat
Miny1972 27.03.16
Taky mam ráda všemožný dekorace na zahradu Jestli mohu doporučit, tak třeba právě ty kovové oblouky mají na " www.kokiskashop.cz
Reagovat
Kuklana 19.06.17
Ahoj, vyzkoušej se podívat do bauMaxu, minule jsem tam viděla pěkné kovové ozdoby do zahrady
" www.letakomat.cz leták
Reagovat