Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Krásenka zpeřená


jarmila.rihova 27.02.10

Ahoj holky, tak jsem se dozvěděla, že synovo květina narození, je Krásenka. Můžete mi někdo říct co je to za kytku a jak vypadá??? :kytka:


Reagovat
Mišela1 27.02.10

Ahoj, tady máš plno odkazů: http://www.google.cz/#…


Reagovat
BohunkaP 27.02.10

Zadej heslo do googlu a vyjede ti stopadesát odkazů…


Reagovat
jahulka 11.06.10

Tak to má ve znamení krásnou letničku – krásenka zpeřená – latinsky Cosmos bipinnatus. je nenáročná a hodně známá, škoda že nemám foto. Listy má jakoby podobné kopru, je vysoká až 1m a často se vysazuje u chalup podél plotu. Kvete od června až do mrazů bíle, růžově nebo fialově. pochází z Mexika a květ je zase vzdáleně podobný kopretině. Fakt moc hezká a něžná kytička :-) Tak synkovi hodně zdraví :potlesk:


Reagovat
sud 14.11.10

Veselá květinka která se vysemení a kvete a kvete,je to taková křehká kopretinka


Reagovat
60 24.05.11

já ji pěstuji,protože je moc hezká,posílám foto


Reagovat
kyti5 25.05.11

také jsem ji měla na zahrádce a je to skutečně ozdoba záhonů, nyní ji nemám :think:


Reagovat
60 11.06.11

dala jsem semínka jěště minulý týden a už krásně rostou,škoda,že nebydlíte blíž,dala bych vám :lol:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.