Diskuze

Pokojové rostliny

Květina vhodná na závěs

hanah.cz 13.06.10
Ahoj, prosím o radu zkušené zahradnice a pěstitelky. Které kytičky se hodí do květináče na zavěšení? Rostlinka bude v interiéru, na světle - přímo v okně na jižní stranu. Jsem zahradnice amatérka, tak by se mi i šiklo, pokud by byla nenáročná na péči :wink: Předem děkuji za vaše rady, Hana :-)
Reagovat
labut 13.06.10
Dobrý večer paní hanah mslím si že by jste klidně mohla použít např. columnea,ledviník,Tradescantia,asparagus,
Reagovat
jahulka 14.06.10
Na sluníčko, na jih třeba svícník, přijde mi jako kytka do moderního bytu. Žumen je nenáročný, krásný k dřevěnému nábytku, scindapsus krásný, nenáročný, možná by šla i voskovka, ale ta se spíš váže do kolečka. Určitě bych všechny ty kytky večer občas porosila, když budou na sluníčku. :-)
Reagovat
Jiecapfo 19.12.12
Well... so it would not occur to me then what I know Begonia has known for beautiful summer window Dííík much (I found that it should be coral begonia). ** "personal statements": www.essaywriter.co.uk ** | ** "personal statement": www.essaywriter.co.uk **
Reagovat
emilka12 20.12.12
MÁM NĚKOLIK KYTEK DO ZÁVĚSU, VOSKOVKU JSEM NIKDY NEVYVAZOVALA DO KTUHU
Reagovat
cheap watches 09.03.13
Shop wholesale cheap watches from cheap cheap watches wholesalers on DHgate and get worldwide delivery.
Reagovat
Re: cheap watches | cheap watches 09.03.13
Shop wholesale "cheap watches": www.ahappydeal.com from cheap cheap watches wholesalers on DHgate and get worldwide delivery.
Reagovat
Majka88 10.05.15
Na Dhgatu jde ušetřit i díky kupónům na slevu slevovykupon.net ku-z-dhgatecom-1/
Reagovat