Diskuze

Pokojové rostliny

Květiny do místností bez oken

Alík
09.11.09
Ahojky, nemáte zkušenost s nějakou kytkou, kterou bych mohla dát do koupelny co nemá okna??? V nejhoršim případě tam budu muset šoupnout umělou, ale to bych fakt nerada.

Lacenka
09.11.09
Na téma květin do koupúelny se tu již jednou hovořilo a světe div se, já to našla, tak se zkus mrknout...
www.emimino.cz

Alík
09.11.09
jé já to procházela a úspěšná sem nebyla. díky

isand
10.11.09
Tak tenhle problém řešíme taky. Kamarádka dělá v květince, tak se snažila něco zjistit a bohužel ať se ptala jak se ptala, tak žádná kytka do koupelny bez okna není.

domi
10.11.09
Bez světla Ti bohužel neporoste žádná kytka :-( Jsou na světle (přirozeném) životně závislé.

makina
10.11.09
Já jsem frkla do koupelny velkou umělou orchdeu z Ikea, do vysoké modré vázy, a vypadá super. Kamarádka se mě dokonce ptala, jak mi ta živá kytka může v koupelně přežít...

A nahoře mám modrý květináč s takovým umělým kapradím Ikea.

Alík
10.11.09
hmm říkáte z Ikey Asi brzo vyrazim do Prahy Jestli to vypadá dobře a vyloženě nebije do očí ta umělost, tak do toho jdu. Díky

janine24
10.11.09
Některý umělohmotný se opravdu povedou a vypadají pěkně. Sama mám takhle umělou orchidej a levanduli a vypadá to hodně dobře.

nat77
11.11.09
Alíku, já bych ti navrhovala koupit si umělé kytky v IKEA. Jsou naprosto super a to já umělé nesnáším, ale tyto jsou velmi vkusné, mám je na okně :-), protože to je takové vyšší okno v obýváku a na živé kytky jsem tam pořád zapomínala, takže žádná tam dlouho nevydržela a s umělou z IKEA jsem naprosto spokojená!!! Mám tři i v koupelně (i když i tam máme okno). Foto připojuju, jsou to ty tři bochánky v žlutých květináčích :-)

Alík
11.11.09
Tak to je rozhodnuto A tu koupelnu bych brala taky, ta je nádherná

nat77
11.11.09
Tak to jsem ráda, že jsem pomohla :-) Mějte se! N.

Pro přidání příspěvku se přihlašte.