Diskuze

Pokojové rostliny

Květiny do místností bez oken


Alík 09.11.09

Ahojky, nemáte zkušenost s nějakou kytkou, kterou bych mohla dát do koupelny co nemá okna??? V nejhoršim případě tam budu muset šoupnout umělou, ale to bych fakt nerada.


Reagovat
Lacenka 09.11.09

Na téma květin do koupúelny se tu již jednou hovořilo a světe div se, já to našla, tak se zkus mrknout… http://www.emimino.cz/…pelny-29361/


Reagovat
Alík 09.11.09

jé já to procházela a úspěšná sem nebyla. díky :palec:


Reagovat
isand 10.11.09

Tak tenhle problém řešíme taky. Kamarádka dělá v květince, tak se snažila něco zjistit a bohužel ať se ptala jak se ptala, tak žádná kytka do koupelny bez okna není.


Reagovat
domi 10.11.09

Bez světla Ti bohužel neporoste žádná kytka :-( Jsou na světle (přirozeném) životně závislé.


Reagovat
makina 10.11.09

Já jsem frkla do koupelny velkou umělou orchdeu z Ikea, do vysoké modré vázy, a vypadá super. Kamarádka se mě dokonce ptala, jak mi ta živá kytka může v koupelně přežít… :lol:

A nahoře mám modrý květináč s takovým umělým kapradím Ikea.


Reagovat
Alík 10.11.09

hmm říkáte z Ikey :think: Asi brzo vyrazim do Prahy :lol: Jestli to vypadá dobře a vyloženě nebije do očí ta umělost, tak do toho jdu. Díky :palec:


Reagovat
janine24 10.11.09

Některý umělohmotný se opravdu povedou a vypadají pěkně. Sama mám takhle umělou orchidej a levanduli a vypadá to hodně dobře.


Reagovat
nat77 11.11.09

Alíku, já bych ti navrhovala koupit si umělé kytky v IKEA. Jsou naprosto super a to já umělé nesnáším, ale tyto jsou velmi vkusné, mám je na okně :-), protože to je takové vyšší okno v obýváku a na živé kytky jsem tam pořád zapomínala, takže žádná tam dlouho nevydržela a s umělou z IKEA jsem naprosto spokojená!!! Mám tři i v koupelně (i když i tam máme okno). Foto připojuju, jsou to ty tři bochánky v žlutých květináčích :-)


Reagovat
Alík 11.11.09

Tak to je rozhodnuto :palec: A tu koupelnu bych brala taky, ta je nádherná :potlesk: :dance:


Reagovat
nat77 11.11.09

Tak to jsem ráda, že jsem pomohla :-) Mějte se! N.


Reagovat
Anonymni 12.12.19

Já si teda nedokážu představit, že bych měla v domě nějakou místnost bez oken. Nejen, že denní světlo nic nenahradí, ale také je potřeba v každé místnosti větrat. Přijde mi to tedy dost nepraktické. My máme plastová okna v celém domě a jsem s nimi spokojeni. Nedávno jsem narazila na zajímavý článek, jestli může sklo samo prasknout, na https://www.dumabyt.cz/…e_27108.html , tak jsem se zamyslela nad tím, že hlavně teď přes zimu by to byly dost velké komplikace, když by nám do domu táhlo rozbitým oknem. Tak snad nám naše okno nepraskne.


Reagovat
Anonymni 19.12.19

Můžu mít dotaz? Kde kupujete květináče na pokojovky? Já se po nějakých dívala v zahradnických potřebách tady u nás, ale žádné, které by se hodily do interiéru tam neměli. Koukala jsem se i na internetu a docela se mi líbí třeba ty, co mají tady https://www.emako.cz/kvetinace-2/ Ty nevypadají špatně. Kde kupujete vy?


Reagovat
Anonymni 24.01.21

Ahojte, my jsme si nedávno také chtěli pořídit nějaké ty květinky, které nepotřebují tolik světla, ale vůbec žádné jsme nemohli najít v našem okolí a tak nám to bylo natolik líto, že jsme se rozhodli si v rámci rekonstrukce jedno to okénko prostě udělat… Udělali jsme si ho a využili k tomu plastová okna z této stránky zde – https://www.oknoplastpn.cz/ … Tak kdyby náhodou někdo měl zájem, tak mrkněte :-)


Reagovat
Anonymni 17.03.21

No tak to teda musím silně nesouhlasit. Jak asi chceš přivádět světlo do pokoje, kde bys chtěla pěstovat květiny? Vždyť to je jasné, že potřebuješ mít alespoň nějaké okno v místnosti, pokud tedy s manžílkem nepěstujete 35 zelených rostlinek měsíčně jako my – na léčebné účely!! Samozřejmě :)))


Reagovat
Anonymni 30.10.21

Já bych před nákupem květin ještě zhodnotila, zda právě umístění nějakých květináčů a nebo jiných předmětů nenaruší ozvučení místnosti. Možná si řeknete, že je to prkotina, ale teď jak se pracuje z domova, tak ten zvuk je alfa omega veškerých spojení. A nechcete přece, aby se vám špatně odrážel hlas.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.