Diskuze

Pokojové rostliny

Květiny do místností bez oken


Alík 09.11.09

Ahojky, nemáte zkušenost s nějakou kytkou, kterou bych mohla dát do koupelny co nemá okna??? V nejhoršim případě tam budu muset šoupnout umělou, ale to bych fakt nerada.


Reagovat
Lacenka 09.11.09

Na téma květin do koupúelny se tu již jednou hovořilo a světe div se, já to našla, tak se zkus mrknout… http://www.emimino.cz/…pelny-29361/


Reagovat
Alík 09.11.09

jé já to procházela a úspěšná sem nebyla. díky :palec:


Reagovat
isand 10.11.09

Tak tenhle problém řešíme taky. Kamarádka dělá v květince, tak se snažila něco zjistit a bohužel ať se ptala jak se ptala, tak žádná kytka do koupelny bez okna není.


Reagovat
domi 10.11.09

Bez světla Ti bohužel neporoste žádná kytka :-( Jsou na světle (přirozeném) životně závislé.


Reagovat
makina 10.11.09

Já jsem frkla do koupelny velkou umělou orchdeu z Ikea, do vysoké modré vázy, a vypadá super. Kamarádka se mě dokonce ptala, jak mi ta živá kytka může v koupelně přežít… :lol:

A nahoře mám modrý květináč s takovým umělým kapradím Ikea.


Reagovat
Alík 10.11.09

hmm říkáte z Ikey :think: Asi brzo vyrazim do Prahy :lol: Jestli to vypadá dobře a vyloženě nebije do očí ta umělost, tak do toho jdu. Díky :palec:


Reagovat
janine24 10.11.09

Některý umělohmotný se opravdu povedou a vypadají pěkně. Sama mám takhle umělou orchidej a levanduli a vypadá to hodně dobře.


Reagovat
nat77 11.11.09

Alíku, já bych ti navrhovala koupit si umělé kytky v IKEA. Jsou naprosto super a to já umělé nesnáším, ale tyto jsou velmi vkusné, mám je na okně :-), protože to je takové vyšší okno v obýváku a na živé kytky jsem tam pořád zapomínala, takže žádná tam dlouho nevydržela a s umělou z IKEA jsem naprosto spokojená!!! Mám tři i v koupelně (i když i tam máme okno). Foto připojuju, jsou to ty tři bochánky v žlutých květináčích :-)


Reagovat
Alík 11.11.09

Tak to je rozhodnuto :palec: A tu koupelnu bych brala taky, ta je nádherná :potlesk: :dance:


Reagovat
nat77 11.11.09

Tak to jsem ráda, že jsem pomohla :-) Mějte se! N.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500