Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Květiny na hřbitov


janik 02.07.07
Maminky - zahradnice, vím, že to sem moc nepatří, ale jestli můžete - poraďte. Zemřela mi maminka a tak je na mně vý:,-(ba a údržba hrobu. Nikdy jsem se tím nezabývala a tak bych prosila poradit, jaké kytičky bych tam mohla vy:,-(it. Mám představu do velkého kulatého květináče něco kvetoucího - tak 2 barvy, asi drobnějšího. Omlouvám se za ten popis. Děkuji.
Reagovat
Lesina 02.07.07
Záleží na údržbě - budeš to pravidelně zalévat nebo potřebuješ něco super nenáročného? A chceš trvalky nebo letničky?

L.
Reagovat
Sati 02.07.07
V létě jsme :,-(ili nízké begonie a na zimu macešky.
Reagovat
janik 02.07.07
No právě nemám vůbec představu. Udržovat budu kytičky pravidelně, takže klidně i něco náročnějšího.
Reagovat
Lesina 02.07.07
V tom případě ti doporučuji to, co Sati, ale koukni ještě sem:
www.chovatelka.cz

L.
Reagovat
Diblik 02.07.07
ja jsem davala na zimu taky macesky a pres leto aksamitniky. Ted to mame na hrbitova 100km, tak jsme pred loni nasazela dle rady me kamaradky trvalky, ktere jsou odolne i vuci suchu.
Reagovat
bombastic.1 08.06.10
Macešky a pelargonie na podzim listopadky pak dušičky ,vánoce, napěstovat si slaměnky na brzké jaro a velikonoce.Víte projděte se po místním hřbitově a podívejte se co tam lidé pěstují.protože záleží jaky má hřbitov klimatický podmínky.Zda tam je sucho ,větrno,pal nebo stálý stín.
My tam máme jenom tátu a dáváme mu kytky takové které měl rád.Děláme to pro něj a né pro lidi.Snad podle toho by se měl človšk rozhodovat.
Reagovat
jahulka 09.06.10
Já bych navrhovala určitě ledovky v bílé a červené barvě, v kombinaci se starčekem budou vypadat moc hezky. Navíc starček vydrží dva roky i déle a na podzim je možné nahradit voskovky listopadkami. Na zimu chvojí. Ale také si myslím, že hlavně záleží na tom, jaké kytičky měl ten člověk rád, protože to opravdu neděláme pro okolí, ale pro toho daného člověka.
Reagovat