Diskuze

Balkonové rostliny

Kytky do truhlíku - říjen


kvítko 17.10.08
Ahoj holky, poradíte, co dát v tuhle dobu do truhlíků? Muškáty pomalu odcházejí a já marně přemýšlím, co teď? Uvažovala jsem o vřesu, ale mám strach, že všechno zmrzne. Existuje něco, co může být venku i v mrazu a vypadá to dobře? Díky za tipy.
Reagovat
Catherin 17.10.08
Ahojky,

vřes ti zcela určitě nezmrzne,ale dávej si pozor při koupi at nekoupíš vřesovec(vypadají totiž úplně stejně akorát,že vřesovec zmrzne).

Určitě vypadá vřes dobře s větývkami jehličnanů....
Reagovat
janine24 17.10.08
Viděla jsem moc hezkou kombinaci vřesu v různých barvách, menších jehličnanů nebo chrysantém. Nebo se to nechá nakombinovat s napíchanými větvičkami, sušenýma věcma, šípkama, dýněma, cokoli, co se bude líbit a bude to podzimní :wink:
Reagovat
liška 17.10.08
Tak to jsem řešila taky,muškáty jsem ostříhala,hlínu a kořeny nechala v truhlíku.S mladou jsme se šly projít do lesa a našly jsme šípky,suchou vysokou trávu,vyhozený ostříhaný jalovec,břízové dřevo a větvičky s listím dubu,ty neopadaly a jsou žluté.To vše jsem do té hlíny napíchala,tak aby se mi to líbilo,přidla jablka,ozdobné dýně,hrušky a je to super výzdoba.Fotky nevložím,bo jsem v tomhle marná Ale vypadá to parádně,pak tam napíchám něco,ať je to i na Vánoce.Jo,a ještě jsem u našich ošmikala krušpánek,čili buxus,my máme ještě malinkej.
Reagovat
Anonymni 16.03.09
spousta inspirace jsem našla zde: www.week.cz
Reagovat