Diskuze

Pokojové rostliny

Kytky, které se vám nepodaří zničit....


Dr Jiří Josífko 28.02.13

Kdysi dávno, když jsem byl na praxi v Holandsku, jsem slyšel od majitele zahradnictví klasické přísloví : „Pamatuj si, pro zahradníka je nejlepší ta kytka, která zákazníkovi do měsíce zajde!!!“ Dnes vám představím nádherný sukulent z rodu Crasullacae, který se vám snad nepodaří zničit ani při rabiáckém zacházení. Je to PACHYPHYTUM, dalších 8 nebo 10 přídavných jmen vynechávám, rozdíly nejsou velké. Má domov v Mexiku a je málokdy u nás v obchodě, snad proto, protože do měsíce nezajde. Chce v zimě asi 10 C, sucho, světlo. V létě jej dejte v kořenáči na zahradu do polostínu. Výborné obrázky jsou na http://www.cactus-art.biz/…oviferum.htm. Kdokoli bude chtít malou rostlinu, napište, pošlu v létě / na svůj náklad, zdarma /.


Reagovat
emilka12 28.04.13

:poblion: :pocitac: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: A já myslela že je konec reklam, :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | george5167 28.04.13

Já taky. Setkal jsem se poprvé s tím, že nějaká zahraniční firma sleduje české blogy a snaží se je zneužít. dr J


Reagovat
emilka12 28.04.13

No jestli si z nás nějaky blbec z česka z nás nedělá srandu. :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.