Diskuze

Volné diskuse

Lehátko na terasu


Anonymni 28.04.22

Zdravím, jak vylezlo sluníčko, tak začínám přemýšlet nad tím, že bych zase rád trávil víc času na terase. No a napadlo mě, že bych si tam mohl koupit nějaké zahradní lehátko. Nemáte náhodou nějaký tip kde se dívat? A jaký materiál si myslíte, že je nejlepší? Já jsem se například tady https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/…dni-lehatka/ díval na takové teakové. Je sice drahé, ale líbilo by se mi. Myslíte, že je tento materiál dobrá volba? Díky.


Reagovat
Anonymni 24.05.22

My jsme si teď pořizovali pěkné lehátko k sauně. Saunu máme od Top-bazeny.cz a lehátko jsme kupovali taky tam. Za mě totiž není na světě více relaxační věc, než si dát saunu, pak studené jezírko a pak třeba deset minut poležet a ještě se dorelaxovat z té studené vody. Klidně zabalená v županu. :)


Reagovat
Anonymni 27.05.22

Určitě doporučuji. Vylézt na terasu, dát si tam sobotní kávu, to je fakt fajn. My teď zase přemýšlíme, že bychom si vybrali a koupili pořádný kávovar. Líbí se nám profesionální kávovary od https://www.atfornax.cz/k:1138/kavovary a tak jsme si říkali, že asi půjdeme touhle cestou. Ale co si budeme povídat, je to trochu finanční pecka. Na druhou stranu… S manželem jsme hodně šetřili, tak bychom si jednou za čas mohli vyhodit z kopýtka, ne? :)


Reagovat
Anonymni 21.07.22

Vylepšujeme teď pohled na naši zahradu a také se už těším na ten den, kdy si lehnu někam do lehátka, dám si dobrý domácí drink, ugrilujeme nějakou tu klobásku a nebo hermelín a budu si plnými doušky užívat léto. No předtím nás ještě čeká etapa zvaná mulčování, to zase bude práce jako na Hradě.


Reagovat
derohuter 21.07.22

and on went, till the activity was pretty done, and the footwear stood equipped to be used upon the desk. this become long before dawn; and then they bustled away as short as lightning. [url=https://ww­w.businesssite­list.com/travel]tra­vel agency online[/url]


Reagovat
derohuter 21.07.22

https://www.konev.cz


Reagovat
zoink 05.08.22

Lehátko na terasu patří, pokud máte čas odpočívat. Mi se třeba líbí více dřevěné, ale zase na manipulaci je asi jednodušší nějaké lehčí. Důležitá je také údržba podlah, aby případně nedošlo k poškození povrchu, my třeba máme terasu dřevěnou a o tu se člověk prostě musí starat, jinak je za pár let nepoužitelná a jsou to jen vyhozené peníze.


Reagovat
Anonymni 13.08.23

Já mám taky zahradní lehátko na terase a je to paráda. Přijedu po práci domů, dám si kafe a na chvíli se natáhnu, než jdu zase něco dělat. Navíc je to paráda, když třeba prší. To sedím na terase ještě radši :-D . Chrání mě markýza proti dešti , takže jen poslouchám, jak do ní bubnují kapky vody a to mě během chvíle uspí :-D .


Reagovat
Anonymni 13.04.24

Já jsem to vyřešil tak, že jsem nám dal na terasu skládací lehátka , která s sebou vozíme na dovolenou :-) . Nejdřív jsem chtěl kupovat dřevěná, ale pak jsem si uvědomil, že je to zbytečné, když máme lehátka ke stanu. takhle se alespoň víc využijí a já jsem ušetřil peníze :-D .


Reagovat
Anonymni 26.04.24

Taky teď sháníme takové lehátko, protože jsme měli doma dvě takové, že to ani firma na strojové čištění PVC Uherské Hradiště nedokázala vyčistit. A to teda musím říct, že jsou to profíci na svém místě a pomáhají nám doma i ve firmě s lecčím. Jezdí k nám třeba na klasický úklid domácnosti. Takže vám všem děkuji za rady a tipy. Určitě se po něčem podívám. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.