Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Lichořeřišnice škůdci


mardža 29.07.12

Zdravím, prosím o radu. Vrátili jsme se po týdnu domů a na lichořeřišnicích hodují snad tisíce malých černých broučků. Listy jsou úplně sežrané, když je vezmu do ruky, tak se rozpadnou. Nevíte někdo, co by to mohlo být a jak na ně, Děkuji.


Reagovat
Re: mardža | mandevila 30.07.12

Tak to já mám to samé uplně to sežerou jsem to postříkala a jsou tam zase tak nevím


Reagovat
kyti5 29.07.12

Lichořešnici milují mšice – já už ji nepěstuji, protože se pak mšice přenesou všude – jedině zvolit postřik proti mšicím


Reagovat
jedna paní 23.09.16

Lichořeřišnici, tedy listy mi ožírají spousty housenek. jsou černo žluté.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.