Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Liliovník tulipánokvětý


marťuša 05.02.11

potrebovala bych vědět jaký je rozdíl v postavení pupenů na liliovníku mezi zimou a podzimem


Reagovat
Re: marťuša | poncirus 07.03.16

Ano, je to pravda, čekala jsem 10 let. Bohužel mi prodali sloupovitý, ten prý málo kvete. Tak to se potvrdilo, nejvíc měl 5 květů. Jeden z květů neměl tulipánovitý tvar, ale krásnou velikou hvězdu.


Reagovat
gira 14.06.15

Chtěla bych se zeptat za jak dlouho liliovník kvete, máme ho asi 5 let už je z něho hezký strom, ale květy ještě neměl


Reagovat
pucek 17.06.15

Někde jsem četla, že mu to trvá opravdu dost dlouho. Přečtěte si forum na zahrada.cz, někdo tam píše, že kvete po 12 letech.


Reagovat
Re: pucek | gira 17.06.15

DĚKUJI, TAK SI POČKÁM, MYSLÍM, ŽE TO POTOM BUDE STÁT ZA TO :lol:


Reagovat
pucek 17.06.15

To určitě, je krásný :mavam:


Reagovat
poncirus 08.03.16

Tak to je foto tulipánovníku, sloupovitý tvar, výška cca 5 m.


Reagovat
Anonymni 15.06.22

Very impressive, To start my feedback i would like to congratulate your team for giving us this source of knowledge and we are freely to connect with you too. Please have a sweet day by reading this, 모바일바카라


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.