Diskuze

Tropické okrasné rostliny

Ludisia discolor orchidea


jitulli82 16.05.08

Ahoj, prosim o radu. Dostala jsem od kamaradky dve odnoze orchideji ale vubec netusim co je to za druhy a jak je pestovat, nemate je nekdo doma a nevite ty nazvy abych si o nich mohla neco precist??? Ta zelena by pry mela byt Dendrobium ale u te druhe do cervena vubec netusim. prikladam obrazky a moc diky!!!


Reagovat
tulenice 16.05.08

Ta druhá je pravděpodobně Ludisia discolor…


Reagovat
jitulli82 17.05.08

[citace] tulenice píše: Ta druhá je pravděpodobně Ludisia discolor…[/citace] Moc diky, vypada to ze je to opravdu ona :D 8)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.