Diskuze

Bylinky a koření

Majoránka zahradní


Věra J 16.04.12

Krásně mě vzešla majoránka,ale potřebuji radu kdy ji mám přepíchat,zatím má dva lístečky.Děkuji za radu.


Reagovat
Lenka S 18.04.12

Dobrý den, kupovala jsem si majoránku na farm. trzích – rostlinky byly vysoké tak 5 cm a měly každá už tak kolem 5 lístků – a to mi pán říkal, ať si je doma zrovna přepíchám. 10 cm od sebe a do začátku hodně vláhy.


Reagovat
Re: Lenka S | ZAHRADNÍK 18.04.12

dobrý den , nechtě si majoránku tak jak jste si jí koupila , při rozesazování porušíte vlásečné kořeny a hrozí vám zahnívání kořenového systému , v naší firmě sejeme už několik let majoránku po špetkách do květináčů a doporučujeme ponechat tak , vyrosté krásně hustá rostlina která poskytuje svůj učel po celé vegetační období


Reagovat
Re: ZAHRADNÍK | Kate1984 21.09.16

Dobrý den, mám majoránku zasazenou na zahradě. Přemýšlím, zda vydrží venku mrazy, nebo mám pro jistotu pár trsů přesadit do květináče a nechat rostlinky přezimovat na parapetu?


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.