Diskuze

Zelenina

Mangold péče


petrali 27.06.14

Zdravím, prosím o radu..koupila jsem sazeničky Mangoldu, nejsem si jistá jestli ho můžu zasadit do truhlíku a kolik rostlinek do 60 cm? Nebo je lepší ho dát do záhonu? Uvítám každou zkušenost…Když ho zasadím teď, kdy cca můžu začít sklízet? Moc děkuji


Reagovat
Anonymni 21.11.19

mangold je nenáročná a velmi plodná rostlina. Dá se sklízet olamováním listů. Je to rostlina skutečně mohutná, potřebuje hodně místa. Pro rodinu stačí jen 2 až tři rostlinky a plně jí zásobí chutnými listy a nahradí špenát. Vitaminová bomba!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.