Diskuze

Drobné ovoce

Máte někdo zkušenosti s pěstováním borůvek?


hanka2134 07.04.17

Máte někdo zkušenosti s pěstováním borůvek? Celkem mě láká si doma nasadit, ale někdy jsem takové ovoce nepěstovala. Koukám, že v Hornbachu mají aktuálně v nabídce, zvažuji, že bych na zkoušku koupila, umí mi někdo poradit kde najdu nějaké dobré doporučení k jejich pěstování?


Reagovat
MarkyM 08.04.17

Nejsem žádna velka pestitelka, mám doma jen tři keriky, ale každý rok jsou obsypane boruvkami. Mají rádi slunečné místo a kyselou pudu, proto se sází do raseliny. Na jaře a na podzim pohnojim. Když je sucho zalévam. A je dobré mít aspoň dva druhý vedle sebe pro lepší úrodu. Na netu je spoustu informací. Ať se daří!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.