Diskuze

Drobné ovoce

Máte někdo zkušenosti s pěstováním borůvek?


hanka2134 07.04.17

Máte někdo zkušenosti s pěstováním borůvek? Celkem mě láká si doma nasadit, ale někdy jsem takové ovoce nepěstovala. Koukám, že v Hornbachu mají aktuálně v nabídce, zvažuji, že bych na zkoušku koupila, umí mi někdo poradit kde najdu nějaké dobré doporučení k jejich pěstování?


Reagovat
MarkyM 08.04.17

Nejsem žádna velka pestitelka, mám doma jen tři keriky, ale každý rok jsou obsypane boruvkami. Mají rádi slunečné místo a kyselou pudu, proto se sází do raseliny. Na jaře a na podzim pohnojim. Když je sucho zalévam. A je dobré mít aspoň dva druhý vedle sebe pro lepší úrodu. Na netu je spoustu informací. Ať se daří!


Reagovat
samkumar10090 13.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.