Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Máte zbytečně moc peněz ?


Dr Jiří Josífko 06.06.14

Kupte si palmu!!! Mám před sebou přílohu MF dnes „DOMA“ s nádherným článkem „Exotika v Česku“ od pí Lucie Martínkové. Úžasné. Máte hodně peněz nazbyt? vyhoďte je do náručí pár chytrákům… Totéž v Německu a jinde. Požádal jsem uvedeného pěstitele, aby mi sdělil nějakou adresu v Praze, kde bych jím prodané palmy mohl vidět. Žádnou nemá. Jak je to : jsem schopen koupit ve Vietnamu nebo Číně 100 cm palmu s dopravou za 2000 Kč. Chytráci ji u nás prodávají „mrazuvzdornou“ za 8.000 – 20.000.- Dotázal jsem se uvedeného pěstitele / který toho prodal asi spoustu /, kde mohu v Praze vidět v zahradě jím prodané palmy. Nemá žádnou adresu. V dalším textu jsou o yukách a agave zcela nesmyslné údaje. Yuky u nás jen v trochu chráněné poloze vůbec nemrznou, s agave / mnoha proveniencí / jsou obrovské problémy. Mám stovky obrázků zejména z bezmrazých lokalit na Jadranu s celým sortimentem palem / např, zahrada Habsburků na Lošinju /. Ale tam nikdy nemrzne!


Reagovat
Anonymni 17.04.21

Tak zbytečně moc peněz asi bohužel nemám :D, ale ráda investuji do vybavení na mou terasu a zahradu, do květin, stromků a tak podobně. Nedávno jsem například úplnou náhodou narazila na super webovou stránku: https://www.naradinazahradu.cz/, která nabízí všechno možné vybavení pro zahradu. Mají super výběr a hlavně dobré ceny. Všem vřele doporučuji!


Reagovat
Anonymni 19.04.21

Co se týče peněz, tak abych byla upřímná, moc nazbyt jich právě není a tak třeba čistící prostředky či nějakou kosmetiku nekupuji, ale vyrobím si to snadno doma a hned něco málo ušetřím, plus se i zabavím :D. Před pár týdny jsem právě hledala nějakou stránku, která by se na to zaměřovala a naštěstí jsem našla www.vitalitis.cz a je super :).


Reagovat
Anonymni 21.04.21

Peněz není nikdy dost. :D Ale jestli má někdo pocit, že má malé náklady na bydlení, ať si pořídí bazén a ono ho to přejde. Je to sice pěkná věc se takhle po práci naložit k vodě, ale ty účty za vodu a elektriku bych vám nepřál. :D Jen si to každý zkuste. Kdo nezkusil na vlastní kůži, tak neuvěří… A taky té práce okolo. Ale zase je to radost, když se do něj nahrnou vnoučata a cákají se tam. :)


Reagovat
Anonymni 21.04.21

Nám nejake peníze vystáli minule, tak jsme si s přítelkyní dopřáli pásky z https://vybelit.com/ , protože jsme už dlouho o tom snili, ale nikdy jsme na to nenašli čas ani peníze, tak teď jsme to zkusili a bylo to velmi dobré


Reagovat
Anonymni 31.05.22

Tyjo, kdybych měl zbytečně moc peněz, tak okamžitě vím, kam bych je investoval. Byla by to oprava šroubového kompresoru. Mám ho už několik let a před pár měsíci se mi rozbil. Díval jsem se, že opravu dokáží zajistit tady https://www.kompresory-filtry-servis.cz/…s-kompresoru ale komunikoval jsem s nimi a vyjde to na poměrně dost peněz, které teď bohužel nemám.


Reagovat
Anonymni 28.09.22

Tak to já bych teď spíš peníze potřebovala. Rozjíždím si totiž vlastní podnikání a určitě by se mi hodily nějaké peníze do začátku. Je ale pravda, že jsem sotva začala a už jsem narazila na celou řadu problémů. Jeden z nich byl například kde budu mít sídlo firmy. Nakonec jsem to ale vyřešila tak, že jsem si ho přes https://www.sidlofirmypraha5.cz udělala virtuální.


Reagovat
Anonymni 11.10.22

Tak zrovna zbytečně moc peněz nemám a jak říká kolega či kolegyně nade mnou, tak by se mi nějaké peníze hodily. Dokonce teď přemýšlím, jeslti pro mě není vhodní půjčka na OP, abych překlenula nějaké dva měsíce, než se to celé ustálí. Holt rodinné problémy. A vůbec není čas na koníčky, natož třeba dělat něco na zahradě. Stejně teď nemám ani na to, abych si koupila pracovní rukavice.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.