Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Máte zbytečně moc peněz ?


Dr Jiří Josífko 06.06.14

Kupte si palmu!!! Mám před sebou přílohu MF dnes „DOMA“ s nádherným článkem „Exotika v Česku“ od pí Lucie Martínkové. Úžasné. Máte hodně peněz nazbyt? vyhoďte je do náručí pár chytrákům… Totéž v Německu a jinde. Požádal jsem uvedeného pěstitele, aby mi sdělil nějakou adresu v Praze, kde bych jím prodané palmy mohl vidět. Žádnou nemá. Jak je to : jsem schopen koupit ve Vietnamu nebo Číně 100 cm palmu s dopravou za 2000 Kč. Chytráci ji u nás prodávají „mrazuvzdornou“ za 8.000 – 20.000.- Dotázal jsem se uvedeného pěstitele / který toho prodal asi spoustu /, kde mohu v Praze vidět v zahradě jím prodané palmy. Nemá žádnou adresu. V dalším textu jsou o yukách a agave zcela nesmyslné údaje. Yuky u nás jen v trochu chráněné poloze vůbec nemrznou, s agave / mnoha proveniencí / jsou obrovské problémy. Mám stovky obrázků zejména z bezmrazých lokalit na Jadranu s celým sortimentem palem / např, zahrada Habsburků na Lošinju /. Ale tam nikdy nemrzne!


Reagovat
Anonymni 17.04.21

Tak zbytečně moc peněz asi bohužel nemám :D, ale ráda investuji do vybavení na mou terasu a zahradu, do květin, stromků a tak podobně. Nedávno jsem například úplnou náhodou narazila na super webovou stránku: https://www.naradinazahradu.cz/, která nabízí všechno možné vybavení pro zahradu. Mají super výběr a hlavně dobré ceny. Všem vřele doporučuji!


Reagovat
Anonymni 19.04.21

Co se týče peněz, tak abych byla upřímná, moc nazbyt jich právě není a tak třeba čistící prostředky či nějakou kosmetiku nekupuji, ale vyrobím si to snadno doma a hned něco málo ušetřím, plus se i zabavím :D. Před pár týdny jsem právě hledala nějakou stránku, která by se na to zaměřovala a naštěstí jsem našla www.vitalitis.cz a je super :).


Reagovat
Anonymni 21.04.21

Peněz není nikdy dost. :D Ale jestli má někdo pocit, že má malé náklady na bydlení, ať si pořídí bazén a ono ho to přejde. Je to sice pěkná věc se takhle po práci naložit k vodě, ale ty účty za vodu a elektriku bych vám nepřál. :D Jen si to každý zkuste. Kdo nezkusil na vlastní kůži, tak neuvěří… A taky té práce okolo. Ale zase je to radost, když se do něj nahrnou vnoučata a cákají se tam. :)


Reagovat
Anonymni 21.04.21

Nám nejake peníze vystáli minule, tak jsme si s přítelkyní dopřáli pásky z https://vybelit.com/ , protože jsme už dlouho o tom snili, ale nikdy jsme na to nenašli čas ani peníze, tak teď jsme to zkusili a bylo to velmi dobré


Reagovat
Anonymni 31.05.22

Tyjo, kdybych měl zbytečně moc peněz, tak okamžitě vím, kam bych je investoval. Byla by to oprava šroubového kompresoru. Mám ho už několik let a před pár měsíci se mi rozbil. Díval jsem se, že opravu dokáží zajistit tady https://www.kompresory-filtry-servis.cz/…s-kompresoru ale komunikoval jsem s nimi a vyjde to na poměrně dost peněz, které teď bohužel nemám.


Reagovat
Anonymni 28.09.22

Tak to já bych teď spíš peníze potřebovala. Rozjíždím si totiž vlastní podnikání a určitě by se mi hodily nějaké peníze do začátku. Je ale pravda, že jsem sotva začala a už jsem narazila na celou řadu problémů. Jeden z nich byl například kde budu mít sídlo firmy. Nakonec jsem to ale vyřešila tak, že jsem si ho přes https://www.sidlofirmypraha5.cz udělala virtuální.


Reagovat
Anonymni 11.10.22

Tak zrovna zbytečně moc peněz nemám a jak říká kolega či kolegyně nade mnou, tak by se mi nějaké peníze hodily. Dokonce teď přemýšlím, jeslti pro mě není vhodní půjčka na OP, abych překlenula nějaké dva měsíce, než se to celé ustálí. Holt rodinné problémy. A vůbec není čas na koníčky, natož třeba dělat něco na zahradě. Stejně teď nemám ani na to, abych si koupila pracovní rukavice.


Reagovat
Anonymni 22.01.23

Jestli máte nějaké přebytečné peníze, tak se určitě nebojte toho investování do půjček. My peníze s manželem zhodnocujeme každý rok minimálně o 17 % a dlouhodobě se právě také věnujeme zmíněnému investování do půjček. Člověk by se měl ve finančním světě neustále vzdělávat.


Reagovat
Anonymni 21.02.23

Já teda neznám nikoho, kdo by měl zbytečně moc peněz :-D . Všichni si stěžují, jak peníze nemají. My taky a proto jsme začali investovat :-D . Objednala jsem mince Wiener Philharmoniker z https://zlataky.cz/hledat?… a musím říct, že to jsou fakt pěkné penízky :-) . Nic tak finančně cenného jsem v ruce ještě neměla.


Reagovat
Anonymni 23.03.23

Já mám trošku větší přebytek peněz a hrozně moc se mi líbí jedna vzduchovka.. Zajímá mě zda tu má někdo podobnou zálibu ze zahradníků a nebo jen já jsem tak trošku jiná. Nebo je tu někdo, kdo by se chtěl jít podívat na mou sbírku?


Reagovat
Anonymni 23.03.23

Ani se mi nechce věřit že jsme opravdu zde sehnali krásná plastová jezírka za rozumnou cenu a ještě nám je byla schopna spediční firma doručit. TO je tak skvělé jak ten internet v dnešní době funguje, nemám pravdu?


Reagovat
Anonymni 25.03.23

My teda na tom nejsme finančně ani moc dobře, ale ani nejíme suché pečivo. Přesto každý rok zajedeme na nějakou českou řeku. Letos to asi vypadá že se podíváme do půjčovny lodí. Tam je to moc pěkném co jsme teda slyšeli z vyprávění. Já bych si dokázala představit, že bych tam dala i dceru na brigádu.


Reagovat
Anonymni 28.03.23

Pokud si chcete zlepšit imunitu a zdraví, pak se podívejte na https://www.muudlabs.cz/ a kupte si od nich nějaké čaje a vynikající kávu. Já jsem u nich poprvé nakupovala před lety a byla jsem z toho naprosto unešená!


Reagovat
Anonymni 29.03.23

Pokud máte tolik peněz, tak byste si měli třeba také pořídit nové zahradní sestavy, abyste se stali vůdci v trendech ve vašem městě. Člověk by neměl zapomínat na to obměňovat průběžně vybavení v domě. Já jsem na to zapomněla a byla to chyba.


Reagovat
Anonymni 31.03.23

Tak jestli jste na tom tak dobře finančně, zkuste třeba vyměnit u vás na firmě všem mobilní telefony, co říkáte? Oni to zaměstnanci dokážou ocenit. Já si pamatuji že jsem jako zaměstnanec vždy ocenila když se vyměňovala technika.


Reagovat
Anonymni 01.04.23

Měli jsme dříve dost peněz, a tak jsme si s manželem oba koupili nějaké ty dřevěné masážní pomůcky. Ale povím vám že stejně si člověk čas od času chce zavzpomínat a udělat si masáž ve dvojici v páru. Je to také příjemné. Avšak když jsme na služebkách, tak ty dřevěné pomůcky využíváme.


Reagovat
Anonymni 01.04.23

Pokud jste na tom dobře s penězi, pak je podle mě potřebné aby vaše děti měly kvalitní vybavení do školy. Mám třeba na mysli aby měli opravdu nadupané notebooky do školy, které dnes seženete za běžnou cenu i do třiceti tisíc korun. Ti, co mají více peněz, ocení kvalitnější nástroje.


Reagovat
Anonymni 03.04.23

Pokud chcete ve vaší ulici působit dobře a jste na tom s penězi opravdu dobře, tak si třeba pořiďte dřevěné žaluzie, ať každý vidí, že na to prostě máte. Ono to je samozřejmě cenově dostupné pro všechny lidi., to si zase nemyslete, jen to každý pravda nemá no.


Reagovat
Anonymni 12.04.23

Ten můj chlap po mně neustále chce ať mu koupím nějaký RC větroň.Já se v tom ale vůbec nevyznám a nevím proč po mně radši nechce uvařit nějaké jídlo. Copak já vím jak to v tom vzduchu tak asi funguje? Ani omylem..


Reagovat
Anonymni 20.09.23

I kdybych měla zbytečně moc peněz tak vám říkám že vy mně bylo líto třeba manželovi neustále přispívat na ty disky na kola které si on prostě neustále kupuje. To je třeba něco co mě ale opravdu ubíjí, ten člověk vůbec neví jak se má starat k penězům.


Reagovat
Anonymni 24.09.23

Některé peníze navíc samozřejmě mám, ale jak říkáte, určitě to nejsou miliony. Já se každým dnem snažím nějak investovat. Nemyslím teď třeba do alkoholu, ale spíše opravdu vyhledávám developerské projekty a zajímám se o to kde se co bude stavět.


Reagovat
Anonymni 14.11.23

zbytečně moc peněz… To je hezké spojení :-D . Až budeme mít nějaké peníze na zbyt, tak bych chtěla investovat. Zatím to není aktuální, protože doděláváme bydlení, takže nám spíš peníze chybí, než že by přebývaly, ale myslím si, že jsou investice dobrý nápad. Jen pak budeme muset najít takové, abychom o peníze nepřišly :-D .


Reagovat
Anonymni 01.01.24

U některých dětí je dokonce problém když se přijde látka a ta nese název výpočet procent v matematice. To je vidět jak ty děti mají asi špatnou nebo spíše nedostatečnou finanční průpravu od rodičů. Hlavně je procenta ani nezajímají!


Reagovat
Anonymni 02.04.24

Jsem moc ráda za to že u nás je peněz dost a třeba na https://www.kiibaa.com/ kiibuu se můžeme s manželem v oblasti dětské kosmetiky spolehnout. Je to vyzkoušená značka už na našem Adámkovi, a tak vzhledem k lepší práci manžela tuto kvalitu můžeme dopřát i Ditě.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.