Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Máte zbytečně moc peněz ?

Dr Jiří Josífko 06.06.14

Kupte si palmu!!! Mám před sebou přílohu MF dnes „DOMA“ s nádherným článkem „Exotika v Česku“ od pí Lucie Martínkové. Úžasné. Máte hodně peněz nazbyt? vyhoďte je do náručí pár chytrákům… Totéž v Německu a jinde. Požádal jsem uvedeného pěstitele, aby mi sdělil nějakou adresu v Praze, kde bych jím prodané palmy mohl vidět. Žádnou nemá. Jak je to : jsem schopen koupit ve Vietnamu nebo Číně 100 cm palmu s dopravou za 2000 Kč. Chytráci ji u nás prodávají „mrazuvzdornou“ za 8.000 – 20.000.- Dotázal jsem se uvedeného pěstitele / který toho prodal asi spoustu /, kde mohu v Praze vidět v zahradě jím prodané palmy. Nemá žádnou adresu. V dalším textu jsou o yukách a agave zcela nesmyslné údaje. Yuky u nás jen v trochu chráněné poloze vůbec nemrznou, s agave / mnoha proveniencí / jsou obrovské problémy. Mám stovky obrázků zejména z bezmrazých lokalit na Jadranu s celým sortimentem palem / např, zahrada Habsburků na Lošinju /. Ale tam nikdy nemrzne!

Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500