Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Mečíky - místo výsadby


Sinnawah 26.01.15

Dobrý den, loni jsem si koupila nádherné mečíky, krásně kvetly, našla jsem si na internetu jak je co nejlépe zazimovat. Bohužel jsem zatím nikde nenašla jestli je můžu letos nasadit na stejné místo, kde už jednou byli, nebo se musí střídat místo výsadby. To by byl trochu problém, máme totiž malou zahrádku. Děkuji :)


Reagovat
pucek 26.01.15

Já myslím, že ano, stačí trochu pohnojit.


Reagovat
Re: pucek | pckop 26.01.15

Ne. Změňte místo. Značně snížíte riziko napadení chorobami a škůdci.


Reagovat
Sinnawah 26.01.15

Díky za radu, zkusím to prohnojit Cereritem 14 dní před výsadbou. Snad to bude stačit. Mečíky se mi moc líbí, ale jak jsem psala mám málo místa na změny záhonků.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.