Diskuze

Kaktusy a sukulenty

Mini zahrádka


Vellunkacz 30.10.15

Chtěla bych si založit mini zahrádku kaktusů nebo sukulentů. Má s tím někdo zkušenost a poradí? :)


Reagovat
pucek 31.10.15

Já bych to asi nechala až na jaro. Kaktusy mají mít v zimě odpočinek v chladu.


Reagovat
Re: pucek | Vellunkacz 01.11.15

Ja vim :) ja sbiram informace :)


Reagovat
Anonymni 04.01.23

Určitě mám. Máme to doma v paneláčku na balkoně. Hodně věcí k tomu jsme koupili na https://www.vybavzahradu.cz/. Stačí, když budete hledat věci jako zahrádkářské potřeby, mikrozahrádka, zahrádka na balkoně a tak dále. No a pak je to samozřejmě o tom, že koupíte substrát, nějaký písek a tak. :) Rostliny doporučuji koupit někde v lokálním zahradnictví nebo ideálně u domácího pěstitele. :)


Reagovat
Anonymni 03.03.23

The light inside you, like the light in every star, makes you who you are and who you are what you are. Just the right person for the job basketball stars


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.