Diskuze

Drobné ovoce

Muchovník olšolistý


brut 11.04.15

Muchovník olšolistý je v poslední době velmi zmiňovaný v souvislosti s výbornými vlastnostmi na pročištění organizmu a prevencí díky vysokému obsahu vitamínů. Dnes je dokonce součástí regionálních produktů Českého ráje, v sirupech od pana Vericha z Turnova.Lze jej použít i na praktický živý plot. Informací na stránkách internetu je již dosti, některé však jsou poněkud zkreslené, díky snaze o odbyt. Doporučuji informace z Krakonošova zahradnictví v Kruhu u Jilemnice.Tato plodina určitě velmi pozitivně může ovlivnit vaši kuchyň a zejména prevenci proti mnoha nemocem.Tak to zkuste zasadit.


Reagovat
pucek 12.04.15

Já mám mládě od loňska z Kotvičníkové farmy, tak zatím nemám zkušenost. Ale těším se až povyroste. Bude to stejné jako se zimolezem, ptákům chutná, takže sítě.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.