Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Na zahradu se vyplatí pořídit párty stan. V létě najde bohaté uplatnění


admin 27.06.18


Jako majitelé rodinného domu se zahradou jistě počítáte s tím, že za pěkného počasí venku uspořádáte nějaké posezení s přáteli, rodinou a známými. Pořádání takové akce je příjemnou událostí. Mohou ji ale negativně ovlivnit nešvary počasí, pak se dlouho naplánovaný piknik na zahradě dokáže proměnit ve frašku. Jak tomu zabránit? Řešením je pořízení párty stanu.

Párty stan zachrání akci i za deště

Spolehlivé párty stany na zahradu jsou vynikajícím nápadem, jak zajistit, aby dlouho plánovaná akce proběhla za každého počasí. Pokud zvolíte stan, který má kvalitní konstrukci a nepromokavé plachty, je vystaráno. V případě, že venku začne pršet a foukat vítr, jednoduše se hosté mohou schovat dovnitř stanu a v párty bez problémů pokračovat.

Dá se použít jako základna pro vaření a posezení

Kvalitní párty stany se ale vyplatí i z dalších důvodů. Poslouží třeba k přípravě pokrmů na grilu, případně v polní kuchyni. Postavit gril jen tak na zahradě může přinést různé problémy. Ve stanu máte na grilování potřebný klid a pohodlí.

Pozor na kvalitu konstrukce a plachet

Jak se poznají bezpečné párty stany, u nichž se nemusíte obávat, že je odvane a zbortí první větřík? Základem je dobrá konstrukce. Ideální je, pokud je vyrobená z kovu. Zároveň nesmějí chybět nepromokavé plachty. Dobrou volbou jsou ty, k jejichž výrobě byl použitý kvalitní polyester. Nepropustí totiž ani kapku vody, navíc jsou odolné vůči protrhnutí či jinému mechanickému poškození, pakliže je používáte správným způsobem. Moderní polyesterové plachty také mají UV ochranu, díky čemuž ani po letech užívání neztrácejí svůj původní vzhled.

Dejte přednost osvědčeným prodejcům párty stanů

Při nákupu párty stanu si všímejte toho, zda má výrobek všechny potřebné certifikáty k užívání. Certifikované párty stany ve vysoké kvalitě v tuzemsku prodává kupříkladu společnost BRIMO. Nabízí je hned v několika variantách. Kromě menších stanů, které jsou vhodné hlavně na soukromé akce na zahradách, dodává svým zákazníkům také stany, jež se dají využít třeba při konání veřejných mítinků a podobných akcích. Jejich výhodou je kromě jiného rychlé rozkládání. Složení a rozložení stanu vám zabere maximálně několik minut, zvládne to hravě i méně zručný jedinec.

Pokud jde o rozměry, BRIMO prodává zahradní párty stany od nejmenších velikostí až po robustní modely, v nichž může během špatného počasí najít dobré zázemí až několik desítek osob. Konstrukce má navíc automatický systém zajištění, takže nehrozí její samovolné zhroucení. Bezpečnost je v případě párty stanů BRIMO na prvním místě. Za kvalitní produkty ale nezaplatíte nijak horentní sumu. Díky kvalitě vám nový stan poslouží řadu let, aniž byste jej museli opravovat, případně rovnou vyhodit.


Reagovat
Anonymni 30.06.18

Za mě mohu doporučit zahradní party stan Coleman https://www.grilguru.cz/…category-153 Nedávno jsme ho kupovali kvůli grilovačce, ale hodí se i k posezení na zahradě místo slunečníku


Reagovat
Anonymni 30.03.19

Taky si chci na zahradu podobný party stan pořídit, příjde mi však zbytečně pořizovat si úplně nový kousek, a tak projíždím inzertní server https://www.biginzerce.cz/ a čekám, až se tam nějaký pěkný objeví.


Reagovat
Anonymni 24.02.20

Ten zahradní stan není špatná věc. Taky jeden takový máme. Jedna z věcí, co bych si ale na zahradu rád pořídil letos je takové to přenosné ohniště. To jsem totiž nedávno viděl u jednoho známého a úplně jsem se do toho zamiloval. Říkal, že on to jeho prý koupil přes https://nejohniste.cz/ tak tam asi zkusím nějaké objednat také.


Reagovat
Anonymni 26.02.20

Nedávno jsme si party stan pořídili kvůli oslavě narozenin mojí dcery a musím říct, že se nám opravdu osvědčil. Měli jsme tam posezení spolu s fotokoutkem od https://fotokoutek.fun/ a díky tomu tak tento stan byl úžasným středobodem této zahradní párty.


Reagovat
Anonymni 20.07.20

Jojo, my takový party stan používáme pro letní grilování. Je to dost užitečná věc. Trochu mě mrzí, že v zimě je to s grilováním trochu složitější. My to řešíme tak, že grilujeme na balkoně. Máme takový šikovný elektrický gril z https://www.elimstore.eu/cz/bravo Pokud taky nějaký sháníte, tak určitě doporučuji mrknout. Z toho obchodu nakupuji hlavně ruční nářadí a nářadí na zahradu, ale před časem jsem si všiml, že tam nabízí právě i grily a různé jiné elektrické spotřebiče, tak jsem zkusil objednat a spokojenost. :-)


Reagovat
Anonymni 24.04.21

Ten vypadá dobře, ale dřevo je dřevo – altán vám vítr jen tak nevezme a když si tam dáte rolety, ochrání vás i před větrem. Co by ale na zahradě stoprocentně nemělo chybět, je rozhodně zahradní gril. Nám starý vloni dosloužil, tak už máme objednaný nový z https://www.grilguru.cz/zahradni-grily a jak se oteplí pořádně zahájíme grilovací sezónu :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 30.11.22

Díkec za tip! S tím grilováním jednoznačně souhlasím. My máme doma takový ten malinkatý gril na dřevěné uhlí. Říkal jsem si ale, že na příští léto bych rád koupil nějaký velký plynový. Přecejen na tom toho člověk ugriluje mnohem víc. Dost se mi líbí ty, co nabízí třeba Avenberg – https://www.avenberg.cz/…uxusni-grily Znáte?


ReagovatMáte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.