Diskuze

Volné diskuse

Nabíjecí stanice na zahradě


Anonymni 04.04.24

Dobrý den, pořizovali jste někdo FVE nebo solár a s tím nabíjecí stanice wallbox? Sice ještě nemáme elektromobil, ale dost vážně nad tím uvažuji. Do nějaké pětiletky si myslím, že bychom pořizovali, protože bude potřeba koupit nové auto. Tak mě zajímá, zda to má smysl už teď, nebo máme klidně ještě počkat a připojit to na FVE až potom.


Reagovat
Anonymni 10.04.24

Jako já bych do toho klidně šel, protože jak to popisujete, tak to dává fakt velký smysl. Mám takový pocit, že třeba zděné domy Olomouc už mají tohle ve standardní nabídce. Ale jako stoprocentně vám to taky neřeknu, to byste to asi musel poptat. Nicméně jestli v nějaké dohledné době o EV přemýšlíte a budete mít FVE, tak to dává smysl.


Reagovat
Anonymni 15.04.24

Já bych do toho určitě šel, protože jak to říkáte, dává to smysl. Zánovní elektromobily pomalu padají na ceně a hlavně se jich na trhu objevuje stále více. Takže ta šance, že narazíte na něco ojetého za rozumné peníze je poměrně vysoká. A jako nemá smysl jezdit nabíjet někam k obchodnímu centru, když můžete dobíjet třeba z levnějšího nočního proudu doma.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.