Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Nákup kvalitního nářadí


Anonymni 25.11.22

Dobrý den, prosím mohl by mi tu někdo poradit kde si mám pořídit nářadí pro zahradu? Hledám kvalitní nářadí, které něco vydrží. Jelikož jsem si koupila chatu, potřebuji vše na zahradní práce, a tak pokud máte zkušenost s nějakým kvalitním obchodem či e-shopem, prosím podělte se. Předem děkuji za odpověď.


Reagovat
Anonymni 30.12.22

Já si pořizuji kvalitní zahradní techniku na různých e-shopech, ale i v kamenných obchodech. Naposledy jsem si pořídila benzínovou sekačku od firmy Fieldmann, s kterou jsem velice spokojená. Mám poměrně velkou zahradu okolo domu, a tak potřebuji kvalitní techniku, která něco vydrží. Proto jsem si pořídila i pilu a křovinořez od této značky.


Reagovat
Anonymni 28.07.23

Mě by spíš zajímalo, kde na to má člověk pořád brát. Vždyť to stojí takových peněz. Jako já jsem si zahradu vybavoval prostřednictvím investice do půjček. Jako spotřebitel jsem si zařídil projekt a investoři mi na to půjčili. Já to teď prostřednictvím té platformy z odkazu splácím. A musím říct, že to docela funguje. :)


Reagovat
Anonymni 31.07.23

Ahoj, měl bych takový dotaz. Jaký máte názor na takové ty robotické sekačky? Koukal jsme, že podobně jako třeba robotické vysavače jsou v poslední době čím dál víc populární. Také nad tím teď přemýšlím. Vzhledem k tomu, že mám poměrně velkou zahradu, tak by mi robotická sekačka ušetřila plno práce. Co třeba říkáte na sekačky od Robomow – https://www.robotprofi.cz/…cky-robomow/ ?


Reagovat
Anonymni 26.09.23

Kvalitní nářadí, ale také kvalitní doplňky. Já mám teda rád na oblečení textil velkoobchod Xfer, protože tam mají kvalitní oblečení bez potisku, které je navíc za rozumnou cenu. Hlavně je tam ale větší výběr než třeba u Adlera. :) A to je pro mě to nejdůležitější. Prostě kvalita za rozumnou cenu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.