Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Nápad


Anonymni 16.05.20

Ráda bych Vám představila můj tip na dekoraci na zahradě. Určitě máte každý hodiny doma, ať už digitální nebo klasické hodiny na zeď. No, ale co když jste na zahradě, telefon u sebe nemáte. Víte kolik je hodin? Ne! :D https://www.emako.cz/…enne-hodiny/ Tady mají opravdu velký výběr hodin jak do interiéru, tak dle mého do exteriéru :-)


Reagovat
Anonymni 19.03.22

Určitě super nápad. Vypadá to moc pěkně. My jsme měli na chatě něco podobného ze starých nádražáckých hodin. Děda byl výpravčí, takže těch suvenýrů tam byla fakt kvanta. Ale je pravda, že uvažuji nad tím, že bychom si do hliníkové pergoly nějakou dekoraci, která by zároveň plnila nějakou „širší“ funkci určitě dali, takže to navrhnu manželovi. :) Díky za tip!


Reagovat
Anonymni 29.06.22

Dobrý den, to já jsem na naši zahrádku pořídila super hamaku z tohoto e-shopu: https://www.naturehikecz.cz/. Zavěsila jsem ji z jedné strany o kovový kůl v plotě a z druhé o větev stromu. Teď furt prší, tak jsme ji ještě nevyzkoušeli, tak snad nás všechny udrží! Už se moc těším, až se tam vyvalím, až bude svítit sluníčko.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.