Diskuze

Plevele

Název plevele


Berthold 15.06.12

Dobrý den, nevíte, prosím, někdo, co je to za plevel? Je na celé zahrádce, kterou mám od loňského roku. A nevíte, čím jej zlikvidovat? Moc děkuji za odpovědi. B.


Reagovat
Jizeko 01.07.12

http://www.garten.cz/…e-kozi-noha/ Asi to bude tohle.taky jí mám na zahradě.Likviduju ji vykopáním a vyhrabáním všech kořínků.Nesmí se dávat na kompost,ale buď odnést mimo zahradu,nebo usušit a spálit. Jizeko


Reagovat
Re: Jizeko | Berthold 02.07.12

Dobrý den, moc děkuji za radu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.