Diskuze

Zelenina

Nekvete hrášek


emilka12 22.05.13

Dobry den. Zasadila jsem hrášek co se prodává na jídlo. Vyrostl hádherně, je vysoky ale nekvete. Má s tím někdo skušenosti. Nevím jestli vůbec pokvete. :nevim: :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | emilka12 05.06.13

[citace] @emilka12 píše: Dobry den. Zasadila jsem hrášek co se prodává na jídlo. Vyrostl hádherně, je vysoky ale nekvete. Má s tím někdo skušenosti. Nevím jestli vůbec pokvete. :nevim: :nevim: [/citace] HRÁŠEK ZAČAL UŽASNĚ KVÉST :potlesk:


Reagovat
Dominik Mik 22.05.13

Emilko, u těch na jídlo je to těžký. Někdy vykvetou, někdy ne a někdy ani nevirostou.Ale ještě vyčkej. U mě na zahrádce jsem si myslel taky že nevykvete. A teď už nasazuje. ;)


Reagovat
emilka12 22.05.13

@Dominik Mik Dominiku díky, kdyžtak bude na kompost, :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Dominik Mik 22.05.13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Iphua 23.05.13

A neni jeste brzy? ja teda taky dychtive cekam…:)


Reagovat
emilka12 23.05.13

@Iphua Na jinych zahrádkách už kvetou :mavam:


Reagovat
Iphua 23.05.13

Zavidim:)


Reagovat
emilka12 23.05.13

Já taky :mrgreen: :mavam:


Reagovat
Iphua 23.05.13

Ale ted jsem to obhledla, a tohle zorvna vypada na prvni kvet:)ale mam ten hrasek takovy nizky porad, ani nevim jestli je to ten drenovy nebo cukrovy, zasela jsem je dohromady a neoznacila..


Reagovat
Iphua 09.06.13

Tak me ho zase obsadily msice…co s tim delate prosim? uz luhuju tabak, ale mam sto chuti to postrikat nejakym dryakem…


Reagovat
emilka12 10.06.13

Přidej ještě vyluh z kopřiv, z česnekových slupeck a cibule.


Reagovat
Anonymni 24.07.21

Na hrášek se musí fikaně. To říkala už i moje tchýně. A taková stará ženská musí mluvit pravdu. Třeba nedávno mě poučovala o tom, jak zavařit uzené maso. Měla jsem sice pečlivě nastudovaný článek z https://napovime.cz/…-uzene-maso/, no stejně jsem byla obohacena o několik triků od zkušenější dámy.


Reagovat
Anonymni 18.08.22

Hello ! I am the one who writes posts on these topics slotsite I would like to write an article based on your article. When can I ask for a review?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.