Diskuze

Zelenina

Nekvete hrášek


emilka12 22.05.13

Dobry den. Zasadila jsem hrášek co se prodává na jídlo. Vyrostl hádherně, je vysoky ale nekvete. Má s tím někdo skušenosti. Nevím jestli vůbec pokvete. :nevim: :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | emilka12 05.06.13

[citace] @emilka12 píše: Dobry den. Zasadila jsem hrášek co se prodává na jídlo. Vyrostl hádherně, je vysoky ale nekvete. Má s tím někdo skušenosti. Nevím jestli vůbec pokvete. :nevim: :nevim: [/citace] HRÁŠEK ZAČAL UŽASNĚ KVÉST :potlesk:


Reagovat
Dominik Mik 22.05.13

Emilko, u těch na jídlo je to těžký. Někdy vykvetou, někdy ne a někdy ani nevirostou.Ale ještě vyčkej. U mě na zahrádce jsem si myslel taky že nevykvete. A teď už nasazuje. ;)


Reagovat
emilka12 22.05.13

@Dominik Mik Dominiku díky, kdyžtak bude na kompost, :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Dominik Mik 22.05.13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Iphua 23.05.13

A neni jeste brzy? ja teda taky dychtive cekam…:)


Reagovat
emilka12 23.05.13

@Iphua Na jinych zahrádkách už kvetou :mavam:


Reagovat
Iphua 23.05.13

Zavidim:)


Reagovat
emilka12 23.05.13

Já taky :mrgreen: :mavam:


Reagovat
Iphua 23.05.13

Ale ted jsem to obhledla, a tohle zorvna vypada na prvni kvet:)ale mam ten hrasek takovy nizky porad, ani nevim jestli je to ten drenovy nebo cukrovy, zasela jsem je dohromady a neoznacila..


Reagovat
Iphua 09.06.13

Tak me ho zase obsadily msice…co s tim delate prosim? uz luhuju tabak, ale mam sto chuti to postrikat nejakym dryakem…


Reagovat
emilka12 10.06.13

Přidej ještě vyluh z kopřiv, z česnekových slupeck a cibule.


Reagovat
Anonymni 24.07.21

Na hrášek se musí fikaně. To říkala už i moje tchýně. A taková stará ženská musí mluvit pravdu. Třeba nedávno mě poučovala o tom, jak zavařit uzené maso. Měla jsem sice pečlivě nastudovaný článek z https://napovime.cz/…-uzene-maso/, no stejně jsem byla obohacena o několik triků od zkušenější dámy.


Reagovat
Anonymni 18.08.22

Hello ! I am the one who writes posts on these topics slotsite I would like to write an article based on your article. When can I ask for a review?


Reagovat
Anonymni 15.08.23

Even better, if you're looking for an replica omega dive watch with more showmanship than the replica watches uk Seamaster 300M or the Planet Ocean 600M 20 and 10 respectively, but these two giants didn't want to compromise too much on people's comfort model configurations, you're in luck: The Seamaster Ultra Deep could be just what you've been waiting for.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.