Diskuze

Bylinky a koření

Nemoce bylinek?

katy777 18.05.13

Ahojte, můžete mi někdo poradit, co to je? na meduňce mám na listech černé tečky, a na mátě taky takové vypálené skvrny, dožluta a takové dírky..je to špatné?? a i divizna mi chytá ty skvrny a zespodu žloutnou listy:( díky

Reagovat
Re: katy777 | julisek 21.05.13

A na jakém stanovišti je máš? Jestli na přímem sluníčku, tak to může být z toho. Málo vody, moc sluníčka. Máta a meduňka jsou bylinky polostínomilné :)

Reagovat
emilka12 21.05.13

Já mám mátu na slunku a je nádherná

Reagovat
katy777 22.05.13

MEDUŇKU JSME MĚLI LÉTA SPÍŠE VE STÍNU. ALE TAKY ODSPODU CHYTALA TY ČERNÉ TEČKY, PAK JSEM SI TRS PŘESADILA.. OPĚT NENÍ ÚPLNĚ NA SLUNCI, STÍNÍ JI I STROMY.. ALE TY TEČKY MÁ TAKY.. JESTLI TO NENÍ NĚJAKÁ PLÍSEŇ?? JÁ NEVÍM:(

Reagovat
Anonymni 02.06.18

jestli zjistéte co s tou diviznou, dejte prosím vědět, mně to také chytá od spodu plíseň

Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.