Diskuze

Bylinky a koření

Nemoce bylinek?


katy777 18.05.13

Ahojte, můžete mi někdo poradit, co to je? na meduňce mám na listech černé tečky, a na mátě taky takové vypálené skvrny, dožluta a takové dírky..je to špatné?? a i divizna mi chytá ty skvrny a zespodu žloutnou listy:( díky


Reagovat
Re: katy777 | julisek 21.05.13

A na jakém stanovišti je máš? Jestli na přímem sluníčku, tak to může být z toho. Málo vody, moc sluníčka. Máta a meduňka jsou bylinky polostínomilné :)


Reagovat
emilka12 21.05.13

Já mám mátu na slunku a je nádherná


Reagovat
katy777 22.05.13

MEDUŇKU JSME MĚLI LÉTA SPÍŠE VE STÍNU. ALE TAKY ODSPODU CHYTALA TY ČERNÉ TEČKY, PAK JSEM SI TRS PŘESADILA.. OPĚT NENÍ ÚPLNĚ NA SLUNCI, STÍNÍ JI I STROMY.. ALE TY TEČKY MÁ TAKY.. JESTLI TO NENÍ NĚJAKÁ PLÍSEŇ?? JÁ NEVÍM:(


Reagovat
Anonymni 02.06.18

jestli zjistéte co s tou diviznou, dejte prosím vědět, mně to také chytá od spodu plíseň


Reagovat
Anonymni 31.10.22

Koukám že tady to vypadá jak na srazu zahrádkářů. Máte docela vytříbený slovník, to se svými pojmy asi nebudu dávat. Je vidět že se tomu řemeslu už nějakou dobu věnujete a že vás to také baví. Mohli byste mně prosím někdo říct jestli se vám líbí tyto krabičky na čaj a nebo je to moc obyčejný dárek pro kuchařku?


Reagovat
Anonymni 31.10.22

This piece is very good. I like it a lot vex 7 . Thank you!


Reagovat
jamestolentino 10.11.22

Hello there! We have some exciting news for you. This is one of the best slot games I've ever played. You can have fun while winning prizes and earning more promotions and rewards. Let's have some fun in [url=https://fa­chai9.ph/]facha­i9 online slots[/url].


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.