Diskuze

Nemoci rostlin

Nemocný fíkus, co mu je?


pepřenka 31.10.13

Dobrý den, prosím o radu. Koupili jsme krásný fíkus asi před 2-mi měsící, ale nyní je z něho povadlá a umírající květina. Zavírají se mu listy, žloutnou padají. Je možné, že jsem ho za začátku dost zalévala, ale cca 3 týdny zalévám míň a fíkus pořád chřadne (viz foto). Poradíte co s ním? Květinám vůbec nerozumím :(


Reagovat
emilka12 31.10.13

Asi jsi si sama odpověděla. Fíkus moc nepotřebuje vody. Já osobně kdyř chci takhle zachránit kytku tak jí oberu zeminu a dám do menšího květináče. Dej ho co nejvíce ke světlu. :mavam:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.