Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Není konev jako konev ...


george5167 02.11.12

Nevím, jestli je někde ve světě muzeum zahradního nářadí. Tuhle konev jsem koupil v r. 1975 na ostrově Ráb. Jde patrně o konev, zhotovenou ručně v Bosně – krásnou. George5167


Reagovat
Anonymni 19.09.22

To je jasné. Ono většina věcí a nářadí má jeden název pro více věcí. Třeba převodovka. Máte převodovku v autě, ale pak jsou tady i planetové převodovky Bühler, které se používají na opravu hodně malých motorů a motorových ústrojí. :) Prostě zajímavé. Já sám jsem na to narazil až nedávno a byl jsem z toho fakt hodně překvapený. ;-)


Reagovat
Anonymni 15.03.23

To máte pravdu, to teda fakt není. :) Já mám třeba velkou kubíkovou konev, kterou mám na vozíku a tou rozvážím vodu po celé zahradě. Ano, je to tak. Nebýt pracovní čtyřkolky, tak si samozřejmě ani neškrtnu a proto jsem rád, že jsem si ji před pár lety koupil. Ale vyjde mě to levněji než natahovat automatické zavlažování.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.