Diskuze

Ovocné stromy

Neplodící třešeň


Jinra 29.04.15

Prosím o radu. Třešeň (chrupka) je plná květů, bohužel však většinou nemají blizny. Úroda se tak scvrkne na několik třešní. Tento stav se opakuje cca 5 let.


Reagovat
mildanek1 02.05.15

Co opýlení? Já takový problém nemám a ani neznám, mám na zahradě třešně i višně a sousedi okolo taky. Jak daleko je další třešíňka?


Reagovat
mildanek1 02.05.15

Flore plenost-plnokvětost-tolik co květ plný, kde přeměněný jsou pestík i tyčinky nebo i obé v korunní plátky. To je k odrůdě hvězdníku, taky neměla bliznu, píše kolega na,,Zahrada,,. Tam jsem to našel, zadal jsem do,,vyhledávání,, v levo nahoře slovo blizna. Co s tím nevím, neznám to. Ale fakt bych tam k chrupce zasadil ještě jednu třešínku. Tím nic nezkazíš. Ať se daří. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.