Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

Netkana textilii na travnik?


Pexeso 25.07.12

Dobry den, pred 10dny jsme vyseli novy travnik. A prikryli ho netkanou textilii – bilou. Za jak dlouho dobu by se mela textilie odstranit? Misty uz prorustaji vlakna noveho travniku. Dekuji za pomoc.


Reagovat
muškatek 25.07.12

Tak už ji sundejte a pokud neprší tak trávník zalévejte nejlépe jemně vodu roztřikovat.


Reagovat
Re: muškatek | Pexeso 26.07.12

[citace] @muškatek píše: Tak už ji sundejte a pokud neprší tak trávník zalévejte nejlépe jemně vodu roztřikovat. [/citace] Dekuji.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.