Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Neviditelný obrubník


aschly 02.07.14

Nemate někdo zkušenosti s neviditelným obrubníkem nebo takovým tím plastovým tvrdým vroubkovaným? co je lepší?


Reagovat
Bryana 01.09.14

Dobrý den, já mám zkušenosti s tím zeleným plastovým, vlnkovaným, ale špatné-protože je měkký nijak se neupevňuje a náporem oblázků se mi na několika místech vyvalil-proto nedoporučuji, lepší jsou asi ty upevněné, budu to vyměnovat. :D


Reagovat
Anonymni 01.11.22

Osobní zkušenost teda zatím bohužel nemám, ale je pravda, že právě ztracený obrubník je něco, co bych na zahradu chtěl už dlouho. Chystám se zahradu začátkem příštího roku dost radikálně předělávat a právě takové obrubníky tam určitě chci koupit. Díval jsem se, že dnes není až takový problém to sehnat, mají to třeba tady: https://www.stavmat.cz/…nove-vyrobky


Reagovat
Anonymni 26.04.23

Taky máme v zahradě neviditelné obrubníky a jsem spokojená. Vadilo mi, jak ty klasické obrubníky vyčnívají ven a špatně se u nich seká tráva a ještě kazí hladký dojem z trávníku. Na neviditelné obrubníky přišel manžel. Já jsem neměla ani ponětí o tom, že něco takového existuje :-) .


Reagovat
Anonymni 28.07.23

Jako jde to, není to na jednu stranu zase tak moc špatné. Ale záleží, na co přesně to máte a jak to bude vypadat v prostoru. Takže se to takhle od pasu dá vystřelit jen těžko. Třeba my máme malé dřevěné ploty, které ohraničují rekreační část zahrady od té užitkové. :)


Reagovat
Anonymni 02.12.23

Ty neviditelné obrubníky jsou fajn, ale jako oplocení to prostě nefunguje, jak tu někdo říká. Kdo chce vědět, jak vybrat správné oplocení, tak ať mrkne do článku sem, protože tam je to moc dobře popsané. A hlavně si myslím, že to píšou lidi, kteří té problematice skutečně rozumí. Což je taky důležité.


Reagovat
samkumar10090 20.02.24

[url=https://a­kamsaddpc.us/]www­.aka.ms/addpc[/ur­l] is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using [url=https://a­kamsaddpc.us/]www­.aka.ms/addpc[/ur­l] Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via [url=https://a­kamsaddpc.us/]www­.aka.ms/addpc[/ur­l], this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Re: samkumar10090 | samkumar10090 20.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.