Diskuze

Nemoci rostlin

Nevyrostly mi tulipány


huhukoktejl 23.04.12

Dobrý den,chci zeptat, čím to, že mi nevyrostl ani jeden tulipán? Zasadila jsem na podzim asi 40 cibulí, tak jako každý rok a nic :nevim: Vlastně jeden tulipán vyrostl, abych mu nekřivdila. Jsem z toho smutná, tak jsem se na ně těšila. To samé hyacinty. Ze šesti cibulí mi vyrostl jen jeden a to dost mizerně. Narcisky rostou, tak jak mají. Stalo se to někomu taky? Nevíte čím to? Děkuji předem za odpovědi. Katka


Reagovat
Re: huhukoktejl | Seal 23.04.12

Dobrý den, mi zas nevylezly právě narcisy, nebo vylezly jen kousek a zežloutly. Tulipány vylezly všechny, ale zas je orvaly děcka – holt riziko výsadby čehokoli před panelák :( Myslím, že to zmrzlo :nevim:


Reagovat
Maariee 23.04.12

Dobry den :) Zkoušela jste je hledat v zemi????? Možna je zlikvidovaly myši :( tulipany a hyacinty jim moc chutnaji narcisy ne, tak bych se přiklonila k tomu že je sežrali :,(


Reagovat
huhukoktejl 23.04.12

Děkuji za odpovědi. To jsem zapomněla napsat, že jsem cibule v zemi nenašla. Aha, takže ty mrchy myši. Napadlo mě to,ale říkala jsem si, že by sežraly všechno… :think:


Reagovat
60 25.04.12

Já jsem zasadila všechny barvy tulipánů,které jsem si objednala a rostou jenom červené,tak jsem naštvaná,protože když je člověk sází,tak na ně nevidí a pak jenom čumí :roll: :roll: :roll:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.